Nová data Open Doors podtrhují růst globálního vzdělávání NC State

Nová data Open Doors podtrhují růst globálního vzdělávání NC State

NC State Global se zavázala podporovat vzdělávací příležitosti, které připraví všechny studenty na úspěch ve stále více propojeném světě. Zpráva 2023 Open Doors Report, kterou připravilo ministerstvo zahraničí USA a sestavil Institute of International Education, dokumentuje růst NC State v globálních vzdělávacích výměnách.

Podle nedávné zprávy Open Doors je stát NC nadále hostitelem největší mezinárodní studentské organizace v systému UNC. Během akademického roku 2022-2023 se počet zahraničních studentů zapsaných na NC State zvýšil o 1,6 % na 5 281. 12 % těchto studentů byli vysokoškoláci; 59 % byli absolventi. A 27 % se po absolvování zúčastnilo praktického výcviku.

NC State International Students Top 10 Home Countries

 1. Indie
 2. Čína
 3. Bangladéš
 4. Jižní Korea
 5. Írán
 6. Tchaj-wan
 7. Brazílie
 8. krocan
 9. Egypt
 10. Království Saúdské Arábie

„Zahraniční studenti jsou váženými členy naší komunity Wolfpack, rozšiřují talent, intelektuální rozmanitost a kulturní bohatství našeho kampusu,“ říká Amy Conger, viceproboštka pro globální angažmá. Mezinárodní zápis studentů NC State University zastupuje 123 zemí a odráží naši sílu ve vzdělávání v oblasti vědy, technologie, inženýrství a matematiky (STEM), s nejvyšší mírou zápisu v informatice, elektrotechnice, počítačovém inženýrství, průmyslovém inženýrství a strojírenství.

Severní Karolína, vůdce systému UNC, představuje 22 % všech zahraničních studentů ve státních veřejných a soukromých institucích. Severní Karolína je v současné době na 14. místě v zemi pro hostování zahraničních studentů s 23 488 studenty po celé zemi. Kromě zlepšování našich akademických programů a výzkumných snah, NAFSA: Mezinárodní asociace učitelů Odhaduje se, že zahraniční studenti zapsaní na vysokých školách a univerzitách v Severní Karolíně loni přispěli do ekonomiky státu více než 816 miliony dolarů.

Uznáváme přínos naší mezinárodní studentské komunity a také oslavujeme významný nárůst studijních programů v zahraničí. Zpráva Open Doors dokumentuje počet občanů USA a studentů s trvalým pobytem, ​​kteří se během akademického roku 2021–2022 zúčastnili studijních programů v zahraničí. Severní Karolína je na sedmém místě v zemi, pokud jde o vysílání studentů do zahraničí, a stát NC byl v tomto žebříčku významným hnacím motorem. Program Open Doors v NC State zahrnoval celkem 1 028 amerických studentů, což představuje významný nárůst oproti předchozímu roku, kdy byly zahraniční cesty omezeny kvůli pandemii.

READ  Hodnoty měn z hlediska SDR - Trhy

Za zmínku také stojí účastníci NC State studijních pobytů v zahraničí, kteří nejsou zahrnuti v číslech otevřených dveří. Naše míra účasti na kampusu je nejvyšší, když zahrneme mezinárodní studenty hledající titul a studenty předběžného zápisu Spring Connect, kteří také studovali v zahraničí v programech NC State. Při zahrnutí těchto dalších studentů je celkový počet studentů NC State v zahraničí během akademického roku 2021–2022 1 088. Tento růst je v souladu s naším závazkem poskytovat rozmanité, globální vzdělávací příležitosti, které přesahují hranice našeho kampusu.

Naši studenti prozkoumali svět prostřednictvím široké škály programů, přičemž více než 60 % si vybralo letní kurzy vedené fakultou na NC State. a Paul College of Management A Vysoká škola humanitních a sociálních věd Ta vedla s největšími skupinami účastníků.

Česká republika je domovem Evropské centrum Severní Karolíny, se ukázalo jako nejlepší hostitelské místo pro naše studenty, následované Itálií, Španělskem, Spojeným královstvím a Francií. NC State Global rozdělila více než 700 000 $ ve financování stipendií, čímž podtrhuje náš závazek uspokojit finanční potřeby a rozšířit přístup studentů ke globálnímu vzdělávání.

Studentka Annie Cameron, která v létě 2023 studovala v zahraničí v Praze.

NC State Study v zahraničí Top 10 destinací

 1. Česká republika
 2. Itálie
 3. Francie
 4. Španělsko
 5. Spojené království
 6. Jižní Korea
 7. Jižní Afrika
 8. Německo
 9. Argentina
 10. Thajsko a Ekvádor

Závazek státu NC ke globálnímu vzdělávání přesahuje statistiky. Aktivně zapojujeme zahraniční studenty na akademické půdě, nabízíme vysoce působivé zahraniční zkušenosti a podporujeme globální perspektivy ve všech našich oborech. Toto úsilí je zásadní pro učení studentů a pokračující prosperitu naší univerzity a státu.

O otevřených dveřích: Zpráva otevřených dveří Poskytuje komplexní informace o mezinárodních studentech a učencích ve Spojených státech a o amerických studentech studujících v zahraničí pro akademický kredit. Open Doors Data na objednávku Ministerstva zahraničí USA a shromážděná Institutem mezinárodního vzdělávání poskytují užitečné analýzy trendů studentské mobility a ekonomického dopadu mezinárodní výměny.

Toto byl příspěvek Původně publikováno V Úřadu pro globální zapojení.

You May Also Like

About the Author: Waldo Kemp

"Hudební učenec. Spisovatel. Zlý slanina evangelista. Hrdý twitter narkoman. Myslitel. Milovník internetu. Jemně okouzlující hráč."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *