Film Netflix „Tichý na západní frontě“: Co zatím víme

Na titulní straně knihy západní fronty je vše tiché

Netflix rozšiřuje své rostoucí spektrum produkce v němčině a po úspěchu v němčině temný A Nekonvenční. Vedle 1899 Z tvůrců temnoty se objeví Netflix Na západní frontě je vše klidné, Převzato ze stejnojmenného románu Erica Maria Remark z roku 1929. Říká se, že je to jeden z největších rozpočtových produktů, jaké se kdy v Německu vyrobily.

Edward Berger, vítěz BAFTA a kandidát na Emmy (Patrick Melrose, JackuFilm bude režírován, scénář napsal bývalý novinář Washington Post Ian Stockil, producent a herečka Leslie Patterson. Písemná dvojice již dříve spolupracovala na krátkých filmech jako např Jednání A Ježdění na kole.

Kameraman James Friend (Patrick Melrose, vaše ctihodnosti) Do produkce se připojí jako kameraman. Film produkuje Malte Grunert ze zábavního parku (Spad, moje zeměDanielle DreyfusSergio, ne). Herec Daniel Brule (Sokol a zimní voják) Jako výkonný producent a hlavní obsazení.

Edward Burger

Režisér Edward Berger

Režisér Edward Berger sdílel své nadšení pracovat na tomto filmu v Rozhovor:

„Je to velmi fyzický, hluboký a moderní film, který z pohledu mé země nikdy nebyl viděn a nebyl převeden na německý film. Nyní máme příležitost vytvořit protiválečný film, který by se opravdu dotkl našeho publika . “

Producent Malte Grunert přidal ve stejném rozhovoru:

V Edwardově ruce [Berger]Bude to moderní a smysluplný příběh, silný film a skvělý filmový zážitek. “


Jaká je zápletka Na západní frontě je vše klidné?

Na západní frontě je vše klidné

Screenshot z oscarové adaptace z roku 1930 Na západní frontě je vše klidné Režie: Lewis Milestone

Netflix Na Západě je všechno klidné Na přední straně je citát z klasického stejnojmenného románu první světové války od veterána německého pěšáka a uznávaného autora Erika Maria Remark. Remarque byl publikován v roce 1929 a dodnes se vyučuje ve školních osnovách po celém světě, a to především kvůli jeho střízlivému popisu zbytečnosti války.

READ  Král Charles a princ z Walesu vítají truchlící ve frontě, aby viděli královnu čekající | zábava

Například různé zprávy o filmové synopse,

Příběh sleduje teenagery Paula Bomera a jeho dva přátele Alberta a Mullera, kteří se dobrovolně připojili k německé armádě, na vlně vlastenecké vášně, která se rychle rozplyne, jakmile se setká s brutální realitou života na přední straně. a chyby v konfliktu se brzy zhroutí. Uprostřed odpočítávání do příměří musí Paul pokračovat v boji až do konce, aniž by měl jiný účel než uspokojit přání vysokých důstojníků ukončit válku německým útokem. “

Producentka Malte Grunert komentovala důležitost a relevanci tohoto filmu:

„Všechno je na západní frontě v klidu“ je dodnes konečným vysvětlením války a její lhostejnosti. Válka nezná žádné hrdiny. Sto let po vydání „All Quiet on the Western Front“ si zachoval veškerý svůj vliv a moc.


Kdo se přidal Na západní frontě je vše klidné?

Bruhl

Daniel Bruhl hraje v All Quiet na západní frontě

Filmové hvězdy nominován na Zlatý glóbus Daniel Brühl, který je nejlépe známý pro jeho role v něm Alien Rush A Captain America: Občanská válka Který se brzy objeví na Disney show The Sokol a zimní voják. Role Bruhl je v současné době neznámá, ale nebude hrát Baumer, protože role byla stále ještě v době, kdy byl Bruhl již spojen s projektem. Od února 2021 nebyli identifikováni ostatní členové obsazení.


Jaký je stav produkce filmu?

Na západní frontě je vše klidné V současné době je v předprodukci a v současné době má být zahájeno natáčení v březnu 2021. Natáčení se plánuje většinou na místech v Belgii, Německu a České republice. To samozřejmě není škytavka způsobená COVID-19.


Kdy bude Na západní frontě je vše klidné Na Netflixu?

Válečné drama natočené na místě během pandemie není nejjednodušší a nejjednodušší proces natáčení spolu s takovou postprodukcí, jaká je u dobových filmů typická. Očekáváme, že film bude na Netflixu uveden někdy v polovině / koncem roku 2022.

READ  Wimbledon 2023: Markéta Vondroušová se stala první nenasazenou ženou po 60 letech, která vyhrála titul

Chcete vidět vše?

You May Also Like

About the Author: Jed Parkinson

"Introvert. Analytik. Zapálený řešitel problémů. Totální tvůrce. Baconaholik. Průzkumník. Obecný internetový fanatik. Televizní odborník."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *