Phil’s Eurovision Countdown 2023 – část 9/37 – Česká republika (Česko)Česká republika (protože jim odmítám říkat Czechia) – Vesna – Koruna mé sestry

Pokud je Chorvatsko špatný policajt, ​​“Proč podporujete Putina? konverzace,“ pak Česká republika (protože se tak jmenuje jejich atletický tým a to mi stačí) jsou dobří policajti, kteří se vás snaží přimět, abyste souhlasili s nimi a vyjděte do obilných polí a tancujte nazí.

Zpráva je tak dobře skrytá, že víte, o čem zpívají, pouze pokud znáte překlad textu nebo posloucháte první sloku v angličtině – a televizní voliči v podstatě nejsou dost chytří, aby to udělali, takže co uvidí? – Kdo ví. Pokud je předpremiéra něčím, co se dá, jevištní show bude docela mentální se spoustou snímků. Ta písnička je sama o sobě slušná písnička s pěknou melodií a rozhodně má to nepopsatelné „něco“ – stačí to na první poslech? Nemyslím si, jak říkával můj táta, „je to stále ta samá hudba“ a s tím se nedá polemizovat, ale stejně si myslím, že si zaslouží přesně tu ušní hodnotu.

Plnicí skóre – 5 bodů
Předchozí článek10. dubna – Nevím, jak bez tebe žít
Další článekPhil’s Eurovision Countdown 2023 – část 10/37 – Dánsko

READ  Švýcarsko zvítězilo nad obhájcem titulu Švédskem

You May Also Like

About the Author: Alanna Cobbett

"Hrdý výtržník. Oceněný odborník na kávu. Hodně padá. Typický webový fanatik. Twitter geek."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *