Skateboardista Brandon Valjalo je jmenován reprezentovat SA na olympijských hrách v Tokiu

Zdá se, že jihoafrický šampión ve skateboardingu Brandon Valgalo (22) reprezentuje Jihoafrickou republiku v Tokiu na červencovém olympijském debutu.

Gallo, které se umístilo na 49. místě na světě, je na správné cestě k získání kvalifikace, přičemž před zaručením její účasti zbývá jedna událost a pravděpodobně se kvalifikuje jako kontinentální účastník pro Afriku.

„Je velmi vzrušující, že skateboarding je poprvé zahrnut na letošních olympijských hrách,“ řekl Valgalo.

„Bude to pro sport nová fáze a doufáme, že bude řešit některé stereotypy spojené se skateboardingem.“

„Mnoho lidí považuje skateboarding za víc než jen za koníček, i když ve skutečnosti jde o profesionální sport, který vyžaduje čas, úsilí a dovednosti, aby mohl soutěžit na mezinárodní úrovni, nyní na olympijské úrovni.“

Přečtěte si také:

Video: Dívčí brusle Jižní Afrika pořádá bruslení pro dívky v Johannesburgu

Silnice Valgalo ho přivedla na olympijské hry do Londýna, Los Angeles a São Paula.

Účastnil se také mnoha dalších zemí, včetně Rakouska, Španělska, Německa a České republiky.

Většinu času tráví v Kalifornii, která je domovem světového lyžování.

Právě teď je v Jižní Africe a snáší hodiny před tokijskými hrami.

Řekl: „Cvičím pět až osm hodin denně a někdy opakuji jeden trik znovu a znovu, dokud necítím, že to zvládnu, když spím.“

Valjalo nemá trenéra, ale při vypracovávání strategií a postupů se spoléhá na rady přátel v lyžařské komunitě.

Řekl: „Lyžuji od svých tří let.“

„Vím jen psychologii.“

Skateboarding sponzoruje Roller Sport South Africa (RSSA), orgán společnosti Sascoc, který provozuje disciplíny inline speed a art kolečkových bruslích.

Předsedkyně RSSA Wendy Gila uvedla, že bezprostřední olympijská kvalifikace pro Valgalo je vzrušujícím krokem vpřed pro kolečkové sporty v Jižní Africe.

„Sporty na kolečkových bruslích nebyly součástí olympiády, takže Brandon a ostatní bruslaři, kteří pracují na kvalifikaci, jsou pro nás novou výškou,“ řekla.

Skateboarding byl nedávno přidán na seznam disciplín World Skate, čímž se celkový počet zvýšil na 11. World Skate je řídícím orgánem pro skateboarding a kolečkové brusle, oficiálně uznaným Mezinárodním olympijským výborem.

Přečtěte si také:

Důležitost hraní se svými dětmi

Většina našich členů pochází z měst a neformálních osad. „Pokračování je hodně závislé na financování Ministerstva umění a sportovní kultury,“ řekla Gela.

„Se Sascocem vedeme rozhovory o výcvikových táborech, což hodně pomůže, aby se Brandon kvalifikoval na olympiádu.“

Hlavním sponzorem společnosti Valgalo je oceňovaná investiční platforma EasyEquities, jejíž hlavní komunikační ředitel Carel Nolte vytváří několik paralel mezi skateboardingem a investováním.

„Investice a lyžování vyžadují obětavost, soustředění a čas,“ řekl.

„Oba jsou také otevřené každému, kdo má zájem, bez ohledu na věk nebo pohlaví. Čím víc toho uděláte, tím více se nakonec dostanete ven.“

„Na rozdíl od lyžování však neexistují žádné fantazijní triky, pokud jde o investování. Vše, co potřebujete, je malá částka peněz – zvládne i R50 – a vášeň sledovat, jak vaše peníze rostou.“

Valgalo uvedl, že investuje 10 procent svého měsíčního příjmu do EasyEquities.

„Je úžasné sledovat, jak moje investice roste každý měsíc,“ řekl.

„Investoval jsem jen krátkou dobu, ale už jsem zaznamenal působivý růst svých úspor. Jsem rád, že si můžete vybrat akcie, do kterých chcete investovat, a kupovat‚ akciové akcie ‚místo toho, abyste je museli kupovat jednotky. Je to tak zábavné. “

Zdá se, že Valjaloova investice do jeho sportu – a jeho portfolia podílů – připravuje cestu pro vysoce úspěšnou sportovní a finanční budoucnost.

READ  Míra nezaměstnanosti v České republice v dubnu poklesla

You May Also Like

About the Author: Waldo Kemp

"Hudební učenec. Spisovatel. Zlý slanina evangelista. Hrdý twitter narkoman. Myslitel. Milovník internetu. Jemně okouzlující hráč."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *