TikTok Down: Výpadek rozsáhlých aplikací

tik tak Videa nebyla v úterý nahrána mnoha uživatelům po celých Spojených státech, což se zdá být rozšířeným technickým výpadkem populární platformy krátkých videí, který trvá déle než hodinu.

Hlášení problémů s aplikací se objevily kolem úterý 15:45 východního času podle monitorovacího webu DownDetector. Podle webu většina problémů hlášených uživateli (70%) souvisela s nenačítáním videí. 25% uživatelů uvedlo, že mají problémy s přihlášením, a 5% nahlášených problémů se týkalo nahrávání videí.

Účet podpory TikTok na Twitteru potvrdil problémy ve tweetu, ale neposkytl informace o jejich příčině.

„TikTok má v současné době nějaké problémy, které náš tým rychle řeší. Děkujeme za trpělivost!“ Účet cvrlikání Je 16:28 východního času.

Minulý týden TikTok – vlastněný čínským internetovým gigantem ByteDance – oznámil, že tak učiní Zvyšte maximální dobu trvání videa pro všechny uživatele z 60 sekund na tři minuty. Možnost sdílet delší videa by měla být zavedena během několika týdnů.

Jelikož TikTok nefunguje, nespokojení uživatelé se obrátili na jiná sociální média, aby se vyventilovali a udělali si ze situace legraci (což se často stává, když dojde k chybě populární aplikace).

Mezitím Bidenova administrativa minulý měsíc oficiálně zrušila výkonné příkazy Donalda Trumpa, které se snažily zakázat TikTok Kvůli obavám o národní bezpečnost. Prezident Biden zároveň nařídil ministerstvu obchodu, aby prošetřilo aplikace, které mají odkazy na zahraniční protivníky a které mohou představovat riziko pro ochranu osobních údajů USA nebo národní bezpečnost.

READ  FromSoftware byl odstraněn ze Steamu

You May Also Like

About the Author: Danielle Brown

"Přátelský průkopník popkultury. Hodně padá. Sociální média geek. Obecný fanatik do kávy. Televizní nadšenec. Potížista."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.