Fortnite odhaluje Raidenovu kůži, když debutuje Solid Snake od Metal Gear

Fortnite odhaluje Raidenovu kůži, když debutuje Solid Snake od Metal Gear

Zatímco Fortnite pokračuje ve svém zjevném poslání předvádět všechny ostatní videohry v sobě do určité míry (dokonce se domněle staví na pravou míru, včetně všech ostatních videoher uvnitř sebe), vývojář Epic Games odhalil, že Solid Snake není jediný kov. Postava ozubeného kola. Připojujeme se k řadě battle royale – s Raidenem se také objevuje jako nový prémiový skin.

Fortnite, který je aktuálně měsíc do kapitoly 5 sezóny 1, vydal svou první velkou aktualizaci roku – oficiálně známou jako 28.10, Fan Count – dnes již dříve. Zahrnuje nové styly bonusových odměn za skiny Battle Pass a hlavně odemyká možnost získat dříve oznámený skin Battle Pass Solid Snake a tematické kosmetické předměty plněním herních úkolů.

Jak už to tak bývá, v dnešní aktualizaci vypadla také hromada nové prémiové kosmetiky vázané na obchod, přičemž všech deset bylo odstraněno. Byly rychle objeveny a sdíleny Dataminery – včetně jednoho, který zobrazuje Metal Gear na Solid Snakea, Raidenova kamaráda. Ten byl nyní oficiálně přivítán v Epic's Fortnite Trailer k filmu Solid Snakekterý se vyznačuje tím, že Raiden přerušovaně odstraňuje rozmazání v celém rozsahu.

Raiden a Solid Snake se poprvé objevují ve Fortnite.

jako Také unikloRaidenův charakteristický vzhled – který musí být doprovázen katanou a speciálním pláštěm – přichází ve dvou rozpoznatelných stylech: jeden, ve kterém jeho dlouhé blond vlasy splývají s okázalou opuštěností, a varianta s kapucí. Bohužel, Epic se rozhodl vkusně nezahrnout nahého Raidena, takže zapomeňte na jakékoli sny, které byste mohli mít o tom, že byste si jeli za vítězstvím nahý, až se nakonec objeví v obchodě.

Poslední kapitola hry Fortnite dorazila v prosinci a představila tři nové trvalé režimy – Lego Survival, Rocket Racing a Fortnite Festival – což z ní činí jednu z nejvýznamnějších aktualizací od jejího spuštění v roce 2017. V současnosti se očekává, že sezóna skončí 8. března.

READ  Coral Pixel 7a unikl z první barevné řady Google

You May Also Like

About the Author: Danielle Brown

"Přátelský průkopník popkultury. Hodně padá. Sociální média geek. Obecný fanatik do kávy. Televizní nadšenec. Potížista."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *