Rodinné dilema v Alpách?! To je příběh v profesionální golfové hře tohoto týdne

Rodinné dilema v Alpách?!  To je příběh v profesionální golfové hře tohoto týdne

Matt Fitzpatrick a spol zakončili jamku během druhého kola turnaje Omega European Masters v pátek ve Švýcarsku.

Getty Images

Pro golfisty, kteří jsou zvyklí na turnaje každý týden, po celý rok, není důvod se bát. To, že si PGA Tour dává pauzu před Ryder Cupem, neznamená, že nám chybí příběhy. Ve skutečnosti může být tento týden DP World Tour tím nejnapínavějším příběhem roku.

Uprostřed mistrovství Evropy Omega Masters, které se konalo ve švýcarské Crans-Montaně, bratři Fitzpatrickové vytvořili pro své rodiče neuvěřitelné dilema. Pro začátek je tu Matt, hráč světové osmičky, který letos v létě bojoval s body, ale v poslední době našel nárůst formy.

Matt říká, že on a jeho trenér „našli v Memphisu něco se svým jezdcem“, což mu umožnilo vyšplhat se na žebříček v Chicagu, kde skončil dělený na druhém místě za vítězem Victorem Hovlandem. Na to navázal T13 (netto) na Tour Championship v Atlantě a týden začal 63, než na to navázal 65. Ujal se vedení na 36 jamkách a naplánoval si odpoledne, „aby viděl nějaké ledovce, nebo něco“ se svou přítelkyní v Její první cestě do Švýcarska. V Mattově světě je vše v pořádku.

John Rahm provedl rychlou analýzu pro tým amerického Ryder Cupu.

John Rahm nám řekl novinky o americkém Ryder Cupu. Dal nám ucho

podle:

James ColganVše je v pořádku i pro jeho mladšího bratra Alexe, který hraje pravděpodobně nejlepší golf svého života. Alex získal své první profesionální vítězství v British Challenge minulý měsíc na Challenge Tour, než před dvěma týdny obsadil druhé místo na DP World Tour. Další umístění v top 20 přidal minulý týden na Czech Masters, než dorazil do Švýcarska jako 166. hráč světa, nejlepší hráč své kariéry.

Ve čtvrtek Alex dostal 65, ale pak to začalo být opravdu zajímavé, když to udělal znovu v pátek. Tentokrát ho 65 bez bogey posunulo do čela žebříčku, jeden bod před jeho bratrem. Loni na podzim hráli ve stejné skupině na Dunhill Links, ale v srdci soutěže o Ryder Cup, s tolika penězi v sázce, by Fitzpatrick Bros mohli bojovat o finálovou skupinu nebo o ni bojovat celý víkend v Evropě. .

„Nemám tušení,“ odpověděl Velký bratr Matt, když se ho zeptali, jak se cítí. „Je zvláštní soutěžit o šampionát. Protože jsme to nikdy v juniorech nedělali. Zeptal bych se Nikolaje [Hojgaard] Udělali to včera on a Rasmus? A on řekl: „Ach, ano, v těch malých.“ Ale jsou stejně staré. Jsme čtyři roky daleko. Tak to jsme ještě nikdy nezažili. Pro mého otce by to byla noční můra.“

rozhodně. Něco málo z toho jsme viděli na Open v červenci, kdy se Alex vyšplhal na žebříček v sobotu 65. Ten týden předčil svého staršího bratra o čtyři rány a vydělal pořádný šek na $187,900.

Na otázku, koho by jeho rodiče měli ten týden následovat, Matt odpověděl: „Požádal jsem je, aby se na to zaměřili. To je důležitější. Tohle je moje, mami, deváté.“ [Open]? Viděli jich všech devět.

Co nevidí, je, že dva bratři soupeří o profesionální titul na úplně stejném turnaji. Ve hře je řada dalších uchazečů, včetně adeptů na Ryder Cup Adriana Mironka, Ludwiga Aberga a Nikolaje Hoggarda. Ale právě teď je nahoře Fitzpatrick a hned pod ním je další Fitzpatrick. To by udělalo život stresujícím a možná i jednodušším pro mámu a tátu.

„Pravděpodobně budou šťastní, protože to znamená méně chůze,“ řekl v pátek Alex. Můžete jít jedno kolo místo dvou.

„Bylo by to skvělé. Chci říct, je to můj bratr, ale je to také závodník, takže se ho stále snažím porazit. Střelil jsem pět pod a dnes jsem neudělal žádný náskok, takže to bylo trochu frustrující. To by bylo.“ Dobře, teď jsem s ním hrál trochu golfu na soutěžních akcích a bylo by zábavné se s ním střetnout.

READ  Německý ministr zahraničí žádá Polsko, aby vyjasnilo otázku peněz na víza

You May Also Like

About the Author: Waldo Kemp

"Hudební učenec. Spisovatel. Zlý slanina evangelista. Hrdý twitter narkoman. Myslitel. Milovník internetu. Jemně okouzlující hráč."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *