Relentle55: filmové vydání dnes

Sezóna 2020/21 bude dlouho žít ve vzpomínkách příznivců Rangers z mnoha důvodů, v neposlední řadě s cílem ukončit dlouhé čekání a získat 55. titul.

Nyní to všechno můžete znovu prožít s naším úžasným novým filmem, Relentle55 – Vnitřní příběh, která má premiéru v 17.55 na RangersTV.

Váš klubový kanál byl v loňské sezóně přítomen na každém kroku, od Francie v předsezóně až po Pittodrie v den zahájení, na Gibraltar, Česká republika, Parkhead a samozřejmě Ibrox, zachycující jedinečné záběry ze zákulisí, mnoho které nikdy předtím nebyly vidět.

Nový film obsahuje neomezený, nefiltrovaný přístup k historické sezóně vítězů titulů Strážců, včetně oslav na květnovém Dni poháru v Ibroxu.

K dispozici jsou nové, exkluzivní a upřímné rozhovory se všemi hlavními hrdiny minulého roku, včetně manažera Stevena Gerrarda a jeho zadního týmu, kapitána Jamese Taverniera, Alfreda Morelose, řady hráčů, místopředsedy Jona Bennetta i novinářů a příznivců.

Za pouhých 4,99 GBP si můžete pamatovat sezónu a kampaň, na kterou nikdy nezapomenete, díky Relentle55 na RangersTV.

klikněte Tady Chcete -li si nyní zakoupit přístup.

READ  Filmy jako Titanic rozhodně musíte vidět

You May Also Like

About the Author: Jed Parkinson

"Introvert. Analytik. Zapálený řešitel problémů. Totální tvůrce. Baconaholik. Průzkumník. Obecný internetový fanatik. Televizní odborník."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *