Random: Console mod dělá z ‚Dummy Portable GameCube‘ realitu

obrázek: přes GingerOfOz (YouTube)

Vzpomeňte si na předchozí generace Nintendo a možná si vzpomenete na modely kapesních počítačů GameCube inspirované Game Boy Advance SP. Pokud jste někdy chtěli skutečnou kopii něčeho takového, no… to je přesně ono Console modr a „GingerOfOz“ na YouTube vytvořené.

Mod dokázal tento model zmenšit na přenosnou konzoli po vzoru Game Boy Advance SP. Ve skutečnosti uvnitř běží „ořezaný“ Wii pad, který zřejmě podporuje knihovnu GameCube od Nintenda.

Ve snaze zůstat věrný zážitku z GameCube byl přidán speciální program, který zahrnuje klasickou spouštěcí obrazovku. A pokud vás zajímá obrazovka, je to 480p. Nechybí ani podpora sluchátek a celé zařízení bylo navrženo s pomocí grafiky a softwaru pro 3D tisk. Jedinou nevýhodou se zdá být výdrž baterie – ta vydrží jen hodinu a půl.

Oh, a Gingerfoods Také jsme se dostali na dno původního konceptu. Jednotlivec zjevně vystupuje pod jménem Demond (na Instagramu lépe známý jako „gcpguy22“) a model vytvořil jen pro zábavu na vysoké škole. Pak to zveřejnil na internetu, aby zjistil, zda si lidé v té době budou myslet, že je to legitimní, a zbytek je historie.

Samotný kanál YouTube má Dříve sdílená videa pro Wii mobile Přenosný PlayStation 2. Co si myslíte o této realistické zábavě? Zanechte komentář níže.

READ  „Street View“ Breath Of The Wild vám umožní prozkoumat Zeldu

You May Also Like

About the Author: Danielle Brown

"Přátelský průkopník popkultury. Hodně padá. Sociální média geek. Obecný fanatik do kávy. Televizní nadšenec. Potížista."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *