PSA: Pokud používáte Slack na Androidu, musíte si aktualizovat heslo

Pokud používáte aplikaci v systému Android, musíte změnit heslo Slack podle e-mailu, který společnost zaslala A zveřejněno Android Police. Zdá se, že od 21. prosince do 21. ledna bude verze Slack pro Android ukládat pověření uživatele v prostém textu, což teoreticky znamená, že k nim mají přístup všechny ostatní aplikace ve vašem telefonu.

Pokud jste si na svůj telefon s Androidem nainstalovali populární komunikační nástroj, první věcí, kterou budete chtít udělat, je aktualizace na nejnovější verzi z Obchodu Play, protože změna hesla vám nebude k ničemu, pokud stále používáte starou verzi . Poté, pokud jste obdrželi e-mail od společnosti Slack, můžete kliknutím na odkaz změnit heslo. V opačném případě budete muset resetovat heslo ze stolního počítače Pomocí pokynů Slack.

za prvé, Přihlaste se do Slacku, Poté přejděte do svého profilu, ke kterému lze přistupovat kliknutím na obrázek v pravém horním rohu aplikace nebo webové aplikace a kliknutím na zobrazení profilu. Poté klikněte na tlačítko „Další“ a nastavení účtu. Odtud byste měli být schopni změnit heslo, i když stojí za zmínku, že tato možnost nebude k dispozici, pokud vaše organizace používá jednotné přihlášení.

Samozřejmě, pokud používáte své heslo Slack na jiných webových stránkách, měli byste také změnit jejich hesla (nejlépe jedinečné heslo).

READ  Uniklý trailer k Fortnite odhaluje Spider-Mana a nový ostrov pro kapitolu 3

You May Also Like

About the Author: Danielle Brown

"Přátelský průkopník popkultury. Hodně padá. Sociální média geek. Obecný fanatik do kávy. Televizní nadšenec. Potížista."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *