PSA: Pokud používáte Slack na Androidu, musíte si aktualizovat heslo

Pokud používáte aplikaci v systému Android, musíte změnit heslo Slack podle e-mailu, který společnost zaslala A zveřejněno Android Police. Zdá se, že od 21. prosince do 21. ledna bude verze Slack pro Android ukládat pověření uživatele v prostém textu, což teoreticky znamená, že k nim mají přístup všechny ostatní aplikace ve vašem telefonu.

Pokud jste si na svůj telefon s Androidem nainstalovali populární komunikační nástroj, první věcí, kterou budete chtít udělat, je aktualizace na nejnovější verzi z Obchodu Play, protože změna hesla vám nebude k ničemu, pokud stále používáte starou verzi . Poté, pokud jste obdrželi e-mail od společnosti Slack, můžete kliknutím na odkaz změnit heslo. V opačném případě budete muset resetovat heslo ze stolního počítače Pomocí pokynů Slack.

za prvé, Přihlaste se do Slacku, Poté přejděte do svého profilu, ke kterému lze přistupovat kliknutím na obrázek v pravém horním rohu aplikace nebo webové aplikace a kliknutím na zobrazení profilu. Poté klikněte na tlačítko „Další“ a nastavení účtu. Odtud byste měli být schopni změnit heslo, i když stojí za zmínku, že tato možnost nebude k dispozici, pokud vaše organizace používá jednotné přihlášení.

Samozřejmě, pokud používáte své heslo Slack na jiných webových stránkách, měli byste také změnit jejich hesla (nejlépe jedinečné heslo).

READ  Stardew Valley Creator odhaluje nové podrobnosti o verzi 1.6

You May Also Like

About the Author: Danielle Brown

"Přátelský průkopník popkultury. Hodně padá. Sociální média geek. Obecný fanatik do kávy. Televizní nadšenec. Potížista."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *