První maďarské inteligentní nákupní centrum získává mezinárodní uznání

Etele Plaza získala ocenění HOF Awards 2022Nejlepší kategorie rozvoje maloobchodu. Vybraná skupina realitních lídrů z regionu hlasovala jako porota ve spojení s hlasováním čtenářů CIJ.

Etele Plaza, nejlepší maloobchodní developerský projekt, byl otevřen loni v září v Kelenföldu, největším maďarském multimodálním dopravním uzlu. Hlavní vchod do nákupního centra vítá návštěvníky největší záclonovou konstrukcí v Maďarsku nad hlavním vchodem. Interiéry zahrnující elegantní chodby, elegantní vstupní halu, atraktivní výzdobu a působivou jídelnu přímo propojenou se zelenými střešními terasami přinesly do Maďarska nejnovější generaci designu nákupních center. Kromě obchodů je zde široká nabídka potravin, restaurací, kaváren, fitness, dětských koutků a služeb. Etele Cinemas navíc posouvá filmový zážitek na novou úroveň v nákupním a zábavním centru.

První maďarské chytré náměstí schopné poskytovat personalizované nakupování od okamžiku, kdy zákazníci opustí svůj domov, prostřednictvím své mobilní aplikace a cloudových služeb. Toto nákupní a zábavní centrum nové generace nejen pomáhá návštěvníkům orientovat se a najít ideální parkovací místo, ale také je vede k vybraným obchodům a zároveň nabízí nabídky šité na míru každému zákazníkovi. V nákupním centru je k dispozici několik míst s USB porty, zatímco u informačního pultu navádí zákazníky na cestu maďarsky mluvící robot Pepper.

K dispozici bude 1300 parkovacích míst přístupných ze všech směrů a přibližně 130 slotů bude zahrnovat hotové dobíjecí stanice pro elektromobily.

Aréna také veřejnosti představila Ariadné, průkopnický maďarský vynález na pomoc nevidomým a zrakově postiženým, který vyvinuli inženýři z univerzity v Óbudě.

„Etele Plaza byla mnohokrát uznána mezinárodním realitním průmyslem, ale soutěžit s těmi nejlepšími a vyhrát je vždy mimořádný okamžik. Jsme opravdu hrdí, že získáváme toto prestižní ocenění. Ve Futureal zůstává jednou z našich priorit vytvářet hodnoty v sektor komerčních nemovitostí a realizovat typické projekty, jako je Etele Plaza, první maďarské chytré náměstí“,

řekl Mark Palastai, projektový manažer společnosti Etele Plaza.

READ  Anglická Premier League pomáhá vypnout aplikaci Mobdro streamující aplikaci po vyšetřování

Ceny HOF přitahují přední a nejvlivnější hráče v oboru nemovitostí z celého regionu. Ceny Best of the Best Hall of Fame Awards jsou vyvrcholením série CIJ Awards, kde se proti sobě staví vítězné projekty a společnosti z celé střední a východní Evropy, aby se určilo, kdo je absolutně nejlepší. Letošní akce se zúčastnila z České republiky, Maďarska, Polska, Rumunska, Srbska a Slovenska.

You May Also Like

About the Author: Jed Parkinson

"Introvert. Analytik. Zapálený řešitel problémů. Totální tvůrce. Baconaholik. Průzkumník. Obecný internetový fanatik. Televizní odborník."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.