Propuknutí zápalu plic v Ohiu není „bílé plíce“ ani nesouvisí s Čínou a Evropou

Zdravotnické úřady monitorují propuknutí zápalu plic u dětí v okrese Ohio a potvrzují, že se zdá, že je způsobeno známými patogeny, které nesouvisejí s nahromaděním zápalů plic v Číně a částech Evropy.

Úředníci v okrese Warren, který se nachází v oblasti Cincinnati, zmíněno Od srpna 145 případů zápalu plic u dětí ve věku 3 až 14 let. Úředníci uvedli, že počet případů je vyšší než obvykle a dosahuje prahu propuknutí ve státě, ale nedošlo k žádným úmrtím ani důkazům o zvýšené závažnosti.

Centra pro kontrolu a prevenci nemocí byla v kontaktu s představiteli Ohia a A také sledovat Nárůst respiračních onemocnění u dětí, včetně potenciálně vyššího výskytu dětského zápalu plic, v některých částech Spojených států. Úředníci uvedli, že hlášené trendy zřejmě nejsou způsobeny novým virem nebo jiným novým patogenem, ale místo toho připisují zvýšení… Očekává se několik virových nebo bakteriálních příčin V období respiračních onemocnění.

„K dnešnímu dni nevidíme nic neobvyklého, pokud jde o návštěvy na pohotovosti související se zápalem plic,“ řekla v pátek novinářům Mandy Cohenová, ředitelka Centra pro kontrolu a prevenci nemocí, s tím, že chodí „hodně dětí“. respirační infekce, jako je chřipka a respirační syncyciální virus (RSV) nebo respirační syncyciální virus, které mohou být nebezpečné pro některé kojence a malé děti.

CDC obecně monitoruje respirační onemocnění pomocí dat hlášených denně z asi 80 procent národních pohotovostních oddělení. Představitelé CDC uvedli, že celostátní údaje do 25. listopadu ukazují, že míra diagnostikované pneumonie u dětí není pro tuto roční dobu neobvyklá.

Případy z Ohia nezpůsobily nepřiměřený tlak na státní zdravotní systém a na úroveň zdravotní péče Obecné trendy respiračních viróz jsou Cohen řekl, že je to v tomto ročním období běžné. „Kapacita nemocnic je dobrá. Děti se zotavují doma,“ řekla. „Neexistuje žádný důkaz, že by některý z těchto nárůstů souvisel s jinými ohnisky na národní nebo mezinárodní úrovni.“

READ  Voda v prachu asteroidů může poskytnout vodítko ke vzniku života na Zemi | prostor

Choroby dýchacích cest se šíří Ve většině částí země představitelé Centra pro kontrolu a prevenci nemocí uvedli, že očekávají, že úroveň infekce koronavirem, chřipkou a respiračním syncyciálním virem bude nadále stoupat. „Sezóna respiračních syncyciálních virů je v plném proudu“ a šíření chřipky se „rychle zrychluje,“ řekl Cohen. COVID-19 zůstává hlavní příčinou nových hospitalizací a úmrtí souvisejících s dýcháním, s přibližně 15 000 hospitalizacemi a přibližně 1 000 úmrtími každý týden, podle Centra pro kontrolu a prevenci nemocí.

Co byste měli vědět o podzimních vakcínách proti chřipce, COVID a RSV pro děti

Ohnisko v okrese Warren přitáhlo značnou pozornost, která s ním nesprávně souvisí Shluky dětské pneumonie v severní Číně. CDC a nezávislí odborníci na veřejné zdraví, kteří monitorují Čínu, tvrdí, že případy se zdají být způsobeny obvyklou směsí respiračních virů včetně chřipky, koronaviru a respiračního syncyciálního viru, stejně jako respiračních virů. Mycoplasma pneumoniaeDruh bakterií, které mohou infikovat plíce. Všechny tyto patogeny se šíří ve Spojených státech.

Mycoplasma pneumoniae Může způsobit několik typů infekcí, včetně nachlazení hrudníku a zápalu plic. Zatímco některá média používala termín „syndrom bílých plic“ k označení onemocnění způsobeného mykoplazmaty, orgány ochrany veřejného zdraví tento termín nepoužívají a někteří odborníci varují, že vytváří zavádějící představu vážného neznámého onemocnění.

Ve skutečnosti jsou bakterie poměrně běžné, a když způsobují zápal plic, nejsou tak závažné jako jiné typy bakteriálních zápalů plic, a proto se o nich často mluví jako o „chodící pneumonii,“ řekl Paul Offit, MD, profesor. pediatrie v Dětské nemocnici. Philadelphia nemocnice. Offit řekl, že nikdy neslyšel výraz „bílé plíce“ v souvislosti s touto nemocí. Přestože lékaři nemoc léčí antibiotiky, například azithromycinem, často sama odezní.

Od epidemie, Řekl, že rodiče a lékaři mohou věnovat více pozornosti příznakům respiračního onemocnění – kašel, rýma, horečka a potíže s dýcháním – protože lidé chtějí vědět, zda se jedná o COVID-19. „To vedlo lidi k tomu, aby věnovali více pozornosti respiračním infekcím, a co je důležitější, věnovali více pozornosti stanovení diagnózy,“ řekl Offit.

READ  Sonda Curiosity NASA odkryla předchozí důkazy o starověké vodě

Představitelé okresu Warren uvedli, že není jasné, proč zažívají prudký nárůst zápalu plic, který se obvykle zdravotnickým úřadům nehlásí.

„Nemáme absolutně žádné důkazy o jakémkoli spojení s jakýmkoli celostátním nebo mezinárodním ohniskem,“ řekl Clint Koenig, rodinný lékař a lékařský ředitel na ministerstvu zdravotnictví okresu Warren. „Nemáme žádné důkazy, které by naznačovaly, že je to něco jiného než běžné zimní bakterie, které způsobují zápal plic u dětí ve vyšší míře.“

Řekl, že za případy zápalu plic je směs patogenů, přičemž několik případů souvisí s mykoplazmaty.

Koenig řekl, že školní sestry upozornily jeho agenturu na neobvykle vysoký počet nemocných studentů, což vedlo k dalšímu vyšetřování a zveřejnění zpráv o propuknutí zápalu plic. Řekl, že tyto reklamy jsou určeny k povzbuzení poskytovatelů zdravotní péče, aby testovali děti, které vykazují příznaky, a povzbudit rodiče, aby byli ostražití při mytí rukou a ponechání dětí doma, když jsou nemocné – ne varovat národ.

Podzimní a zimní respirační sezóna je pro dětské nemocnice a dětské kliniky obvykle těžkým obdobím, ale podle lékařů mají ještě větší obavy. Více o RSV, chřipce a Covidu než o zápalu plic.

Zákonodárci GOP zpochybňují ředitele CDC ohledně nárůstu respiračních virů v Číně

Jason Terk, pediatr z Texasu, řekl, že za posledních šest týdnů léčil několik případů podezření na mykoplazmatickou pneumonii, což není mimo normu.

„Toto je bakteriální infekce a sporadicky způsobí shluky případů,“ řekl Terk. „Nemyslím si, že to je pro většinu rodičů obecně děsivé. Někdy, když se to rozšíří, může se mezi rodiči zvýšit povědomí a obavy o to.“

Rozsáhlé mediální pokrytí nárůstu zápalu plic v západním Massachusetts v pátek rozptýlil dětský lékař John Kelly, jehož komentáře k… Místní zpravodajství Bylo nepřesně popsáno, jak se u dětí infikovaných RSV někdy rozvine zápal plic Jako potvrzení druhého ohniska. Kelly řekl listu The Washington Post, že ve své kanceláři nevidí žádné neobvyklé trendy zápalu plic ani žádnou podobnost s Čínou. Zdravotníci z Massachusetts uvedli, že v tomto ročním období se očekává celostátní nárůst případů dětské pneumonie, aniž by existovaly důkazy o spojitosti s mykoplazmaty.

READ  Polární záře by mohla být v sobotu večer vidět na více místech Spojených států

Mykoplazma, která každých několik let způsobuje epidemie v zemích, je na radaru pediatrů, protože se podle nové studie poprvé od pandemie Covid-19 znovu objevila v částech Evropy a Asie. Nedávno publikovaný článek V The Lancet.

Vědci zjistili, že mykoplazma byla nejčastěji detekována mezi dubnem a říjnem v Dánsku, následovaném Singapurem, Švédskem a Švýcarskem.

dánští zdravotníci Řekl, že země obvykle zažívá epidemie mykoplazmy přibližně každé čtyři roky a očekává nárůst případů kvůli dětem, které si nevybudovaly imunitu kvůli omezením Covid-19.

You May Also Like

About the Author: Waldo Kemp

"Hudební učenec. Spisovatel. Zlý slanina evangelista. Hrdý twitter narkoman. Myslitel. Milovník internetu. Jemně okouzlující hráč."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *