Přestupní zprávy živě: Nejnovější Man United, Chelsea a Liverpool plus Vlahovičův plán pro Arsenal

Arsenal je připraven získat Dušana Vlahoviče z Fiorentiny poté, co útočník vytvořil rekordní rok.

Tým Serie A je připraven ucházet se o nabídku, ale Gunners jsou ochotni vydat velké peníze ve snaze vyhrát závod o uchazeče číslo 9.

Značné částky by byly také požadovány, pokud by někdo z Liverpoolu nebo Manchesteru United chtěl získat Yvese Bisumu z Brightonu. Záložník Seagulls nepřestává dělat dojem, ale jeho zaměstnavatelé jsou připraveni požadovat nejvyšší dolar, pokud chtějí umožnit malijskému reprezentantovi opustit Amex.

Dalším velkým finančním tahem, který se rýsuje, je Lucas Digne po sporu levého obránce Evertonu s Rafou Benitezem.

Aston Villa usiluje o přesun francouzského reprezentanta do West Midlands, přičemž Steven Gerrard byl potrestán za potenciální přestup ve výši 25 milionů liber – ale Toffees čekají na víc.

Jinde je Antonio Conte připraven provést drastické změny v sestavě Spurs, přičemž Tanguy Ndombele a Steven Bergwijn jsou pevně spojeni s únikovými dveřmi.

V celém hlavním městě se věří, že obránce Chelsea Antonio Rudiger preferuje přesun do Realu Madrid před Paris Saint-Germain, když mu na konci sezóny vyprší smlouva, přestože mu francouzský klub nabídl vyšší roční plat.

Ponechte si jej zde pro nejnovější zprávy o lednovém přestupovém období a také o potvrzených dohodách z celé Anglie i mimo ni.

READ  Požáry a led zhoršují bolest hlavy dodávající čipy automobilce

You May Also Like

About the Author: Waldo Kemp

"Hudební učenec. Spisovatel. Zlý slanina evangelista. Hrdý twitter narkoman. Myslitel. Milovník internetu. Jemně okouzlující hráč."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.