Cyberpunk 2077 Patch 1.2 zjevně zavádí řadu nových chyb

Cyberpunk 2077 Patch 1.2 zjevně zavádí řadu nových chyb
Cyberpunk 2077 Patch 1.2 je nyní aktivní a začíná se cítit jako začarovaný kruh, kde oprava chyb může také přinést nějaké nové chyby. Subreddit Cyberpunk 2077 je plný objevů chyb, které se objevily po nedávné aktualizaci. Oprava 1.2 se jeví jako čistě pozitivní z hlediska optimalizace, zejména na konzolách, jako jsou PS5 a Xbox Series X. Navzdory opravám překlepů a optimalizaci položek, jako jsou nasazení robotické policie a auta uvíznutá v provozu, vypadá to, že existují nějaké nové chyby, které ještě nebyli. Před opravou ve hře nebyli.

The Cyredpunk 2077 subredditNejoblíbenější zdroj všech věcí, Cyberpunk, má stále spoustu videí, která zdůrazňují některé zábavné nové chyby, které se objevily po opravě.

Od opravy se objevilo několik běžných chyb. Jeden z nich zahrnuje dynamickou chybu počasí, která, jak se zdá, dává některým hráčům trvalou písečnou bouři.

Zdá se, že další chyba souvisí s nepravidelným chováním vozidel, i když to může být výsledkem četných změn v řízení Cyberpunk 2077 přidaných v nejnovější aktualizaci.

Dalším běžným problémem se zdá být nějaký vážný problém s obložením, ať už s auty, oblečením nebo stěnami. Není jasné, zda se jedná o stejný problém, díky kterému se zbraně zdají pro mnoho hráčů neviditelné.

Subreddit obsahuje přehled některých dalších hloupých věcí, které vyšly od opravy, včetně toho, který zobrazuje palubní počítadla motocyklů na billboardu. Osobně si myslím, že je to opravdu skvělé.

Ale kromě nových chyb je v nové aktualizaci také směs několika silných a ohromujících vylepšení. Ye nyní spí správně ve své posteli, místo aby po celonočním pobytu narazil do matrace jako dítě ze školy. Také si nebude sprchovat oblečení, o které se zde nebudu podělit.

READ  Pixel 8 Pro uniká na živých fotografiích [Gallery]

Kromě těchto oprav zaměřených na nechvalně známé pravopisné chyby se zdá, že se oprava 1.2 zaměřuje také na vylepšení, zejména na řadiče. Zdá se, že hráči PlayStation 5, Xbox Series X, Xbox One X a PS4 Pro po opravě uvidí některé další výhody. I když se zdá, že řadiče poslední generace se nezlepšily a jejich výkon může být po opravě horší.

V technické recenzi IGN Cyberpunk 2077 1.2 Patch najdete další podrobnosti o všech změnách výkonu.

Matt TM Kim je redaktor IGN News.

You May Also Like

About the Author: Danielle Brown

"Přátelský průkopník popkultury. Hodně padá. Sociální média geek. Obecný fanatik do kávy. Televizní nadšenec. Potížista."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *