Česká republika a Brazílie si opět připsaly vítězství


Česká republika a Brazílie se odrazily od porážek v úvodních zápasech, aby si udržely naději na postup svými druhými výhrami na United Cupu v neděli.

Bývalá wimbledonská šampionka Petra Kvitová z České republiky porazila Lauru Siegemundovou 6:4, 6:2 a dosáhla tak svého druhého vítězství ve dvouhře na United Cupu.

Jeho výhra zajistila Čechům nedostižné vedení 3:0.

Kvitová si vezme velkou sebedůvěru ze svého úsilí o United Cup, které zahrnovalo výhry nad americkou jedničkou a světovou trojkou Jessicou Pegulaovou.

Oscar Otte zaznamenal první výhru Německa na tomto turnaji, když porazil Dalibora Svartzynu ve dvou setech 7-6(1), 6-2.

Švarčina nahrazuje českou dvojku Tomáše Macháka, který si v úvodním zápase proti Američanovi Francisi Tiafoeovi poranil kotník.

Otey, který byl v červnu na 36. místě, je v žebříčku ATP na 76. místě a aby si vítězství zasloužil, musel sáhnout hodně hluboko.

Siegmund a Alexander Zverev zvýšili vedení Německa na 3-2 výhrou 6-4, 7-6 nad Marií Bouškovou a Jiřím Leheckou. (1) Německo (1:0) se připravuje na pondělní finále skupiny C proti USA (1:0).

Dříve Casper Ruud udržel norské naděje naživu výhrou 6-3, 6-2 nad Brazilcem Thiagem Monteirem.

„Musím to vyhrát, takže jsem cítil trochu tlak, ale podařilo se mi vyjít s dobrým začátkem a je skvělé začít nový rok v tenise v Austrálii. Být tady je vždycky vzrušující. Je to poprvé, co jsem v Brisbane, tak to bylo zatím skvělých pár dní. Užívám si město. Opravdu jsem si to užil a děkuji všem, kteří se první den v roce přišli podívat na tenis.

Rudd, který vynechal svůj první Grand Slam v roce 2022, je rád, že se před Australian Open dostane na kurt.

READ  Tento recept na českou polévku kulajda je skvělá zimní pochoutka

„Vždy se cítím motivovaný hrát v Austrálii. Loňský rok byl trochu nešťastný. Nemohl jsem hrát na Australian Open. Den před mým prvním kolem jsem si protočil kotník, takže se opravdu moc těším na dobrý začátek sezóny a je to perfektní způsob, jak začít další rok na turné.

Úsilí Laury Bigozzi bylo marné, když porazila Ulrike Eigeri 6-3 6-4 a zajistila Brazílii vítězství.

Přečtěte si více: Iga Sviatek „blokuje rok 2022“, když míří do roku 2023

You May Also Like

About the Author: Alanna Cobbett

"Hrdý výtržník. Oceněný odborník na kávu. Hodně padá. Typický webový fanatik. Twitter geek."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *