Rostlinná želva útočí a požírá ptáky ve „děsivém“ videu

Pozor na želvy.

Zatímco si to myslel Želvy jsou vegetariányNově vydané video naznačuje něco jiného. Podle vědců mohly změny prostředí způsobit, že některá zvířata změnila své chování.

Na záběrech natočených na ostrově Fregate v Indickém oceánu je vidět želva útočící a poté pojídající ternové mládě. Cambridgeská univerzita Video zveřejnil na různých platformách, ve kterém zaznamenal podivné chování údajně „vegetariánského“ zvířete.

Dr. Justin Gerlach, ředitel studií Peterhouse, Cambridge a Affiliate Researcher ze Zoologického muzea University of Cambridge, vedl studii založenou na momentkách.

Ovinuta v něm vzácná ryba s provazem přivázaným kolem tlamy

„Želva obrovská pronásledovala kuřátko po kmeni stromu a nakonec ho usmrtila a snědla,“ řekl. „Bylo to velmi pomalé setkání, želva se pohybovala normálním pomalým tempem chůze – celá interakce trvala sedm minut a byla velmi děsivá.“

Předpokládal, že při setkání mohly hrát roli neobvyklé podmínky na ostrově.

SLEDUJTE NÁS NA FACEBOOKU a získejte DALŠÍ NOVINKY Z LIFESTYLE FOX

„V dnešní době je kombinace rybáků hnízdících na ostrově Frigate a skupin obřích želv neobvyklá, ale naše pozorování zdůrazňuje, že při obnově ekosystémů mohou mezi druhy vzniknout zcela neočekávané interakce; věci, které se v minulosti mohly běžně vyskytovat, ale nikdy předtím jsme to neviděli, “vysvětlil.

KLIKNĚTE ZDE a získejte APLIKACI FOX NEWS

Anna Zora, ředitelka ochrany ostrova, natočila záběry v červenci 2020. Řekla, že se to stalo během setkání, a začala natáčet, jakmile si uvědomila, čeho je svědkem. Ostrov Frigate je soukromý ostrov ve skupině ostrovů Seychely.

READ  Na základě soudního příkazu byli propuštěni vrazi bývalého indického premiéra Rádžíva Gándhího | Zprávy

You May Also Like

About the Author: Miláčku Alexander

Kávový fanatik. Přátelský fanoušek zombie. Oddaný praktik popkultury. Zlý obhájce cestování. Typický organizátor.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *