Top Seeds Aryna Sabalenka, Garbine Muguruza Crash Out z Kremlin Cupu

Arina Sabalenka prohrála ve čtvrtfinále Kremlin Cupu. (Foto agentury Reuters)

Aryna Sabalenka a Garbine Muguruzaová utrpěly ve čtvrtfinále Kremlin Cupu ztráty ve dvou setech.

  • Francie tisková agentura Moskva
  • Poslední aktualizace:23. října 2021, 12:35
  • Následuj nás:

Aryna Sabalenka a Garbine Muguruzaová, dvě nejlepší semena v Kremlin Cupu, prohrály v pátek ve čtvrtfinále ve dvou setech. Ruska Jekatěrina Alexandrová, zařazená na 37. místo na světě, prohrála se Sabalenkou 6: 3 6: 4, aby dosáhla svého šestého vítězství nad 10 nejlepšími hráči. Devátá nasazená Anett Kontaveitová z Estonska pokračovala ve svém působivém výkonu tím, že porazila bývalou šampionku French Open a Wimbledonu Muguruzaovou 6-1, 6-1.

Kontaveit se setká se stříbrnou olympijskou medailistkou Markétou Vondrosovou o postup do finále poté, co vyřadila českou nejvýše umístěnou Rusku Anastasii Pavlyuchenkovou, 6-4, 6-2.

Řecká třetí nasazená Maria Skari skončila v semifinále poslední, když porazila osmou nasazenou Simonu Halepovou 6: 4, 6: 4.

Skari, která si ve čtvrtek vybojovala místo ve finále WTA a stala se první Řeckou ženou, která vstoupila do finále sezóny, se v semifinále střetne s Alexandrovou.

Zde si můžete přečíst všechny nejnovější zprávy, nejnovější zprávy a novinky o koronaviru. Následuj nás Sociální síť FacebookA Cvrlikání A kabel.

READ  Více bude ode mě, říká Liverpool Virgil van Dijk | fotbalové novinky

You May Also Like

About the Author: Barclay Todd

"Totální hudební narkoman. Student. Zombie fanatik. Pivní evangelista. Vášnivý televizní fanoušek. Certifikovaný spisovatel."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.