ATP Tour: Francis Tiafoe bojuje ve Stockholmu

ATP Tour: Francis Tiafoe bojuje ve Stockholmu

20. října – 3 nasazená Frances Tiafoeová vyhrála tiebreak a završila ve čtvrtek ve druhém kole Stockholm Open vítězství 3-6, 7-6 (4), 7-6 (2) nad švédskou divokou kartou Eliasem Ymirem. Ve Švédsku.

Přestože Ymer vyhrál 47 z 59 bodů při prvním podání (80 %) a měl výhodu es 20-11, Tiafoe ovládl oba tiebreaky. V tiebreaku druhého setu poskočil do vedení 6:0 a vyhrál ho ve svém pátém, než sprintoval i do třetí sady.

Tiafoe se ve čtvrtfinále střetne s Finem Emilem Rosovorim poté, co Rosovori porazil Čecha Jiřího Lechu 6-2, 6-2.

Zaregistrujte se a získejte bezplatný neomezený přístup na Reuters.com

Mezitím Ymirův mladší bratr Mikael Ymir porazil osmého nasazeného Tommyho Balla 6-2 6-3 a v příštím kole se utká s řeckým top nasazeným Stefanosem Tsitsipasem. Australan Alex de Minaur, nasazený jako č. 5, porazil JJ Wolfe 6-4, 6-2.

Otevřené mistrovství Evropy

Tři nasazení hráči se odhlásili během čtvrtečního zápasu druhého kola v belgických Antverpách, když třetí nasazený Diego Schwartzman z Argentiny prohrál s Belgičanem Davidem Goffinem 7:6 (3), 6:2.

Goffin poslal Schwartzmana šest es a zachránil dva brejkboly, kterým čelil ve druhém setu.

Sebastian Korda porazil ruského čtvrtého nasazeného Karena Chačanova 7-5, 7-6 (9). Korda se vzpamatoval z prohry 6:3 v tiebreaku druhého setu a ušetřil celkem čtyři body.

Rakušan Dominic Thiem porazil argentinského šestého nasazeného Francisca Cirondola 6:1, 1:6, 7:5. Druhý nasazený Felix Auger-Aliassime z Kanady zůstal, když porazil Francouze Manuela Gennarda 6-3, 6-3.

Neapolský tenisový pohár

Druhý nasazený Matteo Berrettini porazil Španěla Roberta Carballese Baenu, zatímco čtvrtý Lorenzo Mussetti porazil Srba Laslo Djiriho 7-5, 6-3 a zajistil Italům postup do čtvrtfinále v italské Neapoli.

Mackenzie McDonald i čínský kvalifikant Zijin Zhang vyhráli dva zápasy v jednom dni a postoupili. McDonald porazil Itala Francesca Passara 6-3 7-5 před překvapivým třetím nasazeným Robertem Bautistou Agutem ze Španělska 6-4 6-4.

READ  Česká republika U21 1-1 Wales U21 Pozdní vyrovnání pro Ashforda udržuje Wales na špici

V kvalifikaci Čína porazila Maďara Martona Fuchovice 6:4, 7:6 (8) a porazila šestého nasazeného Sebastiana Baeze z Argentiny 7:6 (5), 7:6 (11). Zhang zachránil dva setboly v tiebreaku druhého setu proti Baezové, než získal pátý herní bod. Zhang a MacDonald se střetnou ve čtvrtfinále.

Do čtvrtfinále se posunula i srbská č. 5 Miomir Kekmanovic, Japonec Taro Daniel a Daniel Elahi Galan.

— Úroveň Field Media

Zaregistrujte se a získejte bezplatný neomezený přístup na Reuters.com

Naše kritéria: Thomson Reuters Trust Principles.

You May Also Like

About the Author: Barclay Todd

"Totální hudební narkoman. Student. Zombie fanatik. Pivní evangelista. Vášnivý televizní fanoušek. Certifikovaný spisovatel."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *