Fotbal: Mancini jmenuje do Itálie nový tým 28 hráčů, jak se blíží evropský šampionát, Sports News

Italský trenér Roberto Mancini oznámil v neděli dočasný 28členný kádr na turnaj Euro 2020, když se připravuje na předturnajový přátelský zápas s Českou republikou.

Největší jméno, které Mancini upustil, byl útočník PSG Moise Kane, který si i přes zranění dua udržel Kaneova kolegu z týmu PSG Marco Verrattiho a záložníka Interu Milána Stefana Sensiho.

Finálový tým není konečný, protože do úterního půlnoci bude muset být snížen na 26, den před setkáním hráčů Manciniho, aby se připravili na zápas proti České republice, který začíná 4. června.

Ve srovnání s 33členným mužstvem Manciniho, které bylo vybráno před pátečním vítězstvím San Marina 7: 0, nedělní tým vyloučil také brankáře Cagliari Alessia Carragna, obránce Lazia Manuela Lazariho, Vincenza Grifa, Cristiana Perragiho a Giana Marca Ferrariho.

Z vítězství v Lize mistrů s Chelsea byli povoláni obhájci veteránů Juventus Giorgio Chiellini a Leonardo Bonucci i čerstvě přicházející Jorginho a Emerson Palmieri.

Matteo Politano, Matteo Pesena a obránce Atalanty Rafael Toloy také přikývli po dobrých výkonech proti San Marinu.

Azzurri je znovuzrozený tým pod vedením Manciniho po náhlém neúspěchu v kvalifikaci na mistrovství světa 2018 a v 26 zápasech je neporažený.

Itálie je ve skupině A evropského šampionátu a v úvodním zápase turnaje 11. června v Římě se postaví Turecku. V italském hlavním městě také nastoupí 16. června proti Švýcarsku a 20. června proti Walesu.

Italský tým v neděli oznámil následující:

Brankáři: Gianluigi Donnarumma (Milán), Alex Merritt (Neapol), Salvatore Serigo (Turín).

Obránci: Francesco Akerbe (Lazio), Alessandro Bastoni (Inter Milán), Leonardo Bonucci (Juventus), Giorgio Chiellini (Juventus), Giovanni Di Lorenzo (Neapol), Emerson Palmeri (Chelsea / Anglie), Alessandro Florenzi (Paříž Saint-Germain / FRA)), Gianluca Mancini (Řím), Leonardo Spinazzola (Řím), Raphael Toloy (Atalanta)

Záložníci: Niccolo Barrilla (Inter Milán), Brian Cristante (Řím), Jorginho (Chelsea / Velká Británie), Manuel Locatelli (Sassuolo), Lorenzo Pellegrini (Řím), Matteo Pesena (Atalanta), Stefano Sensi (Inter Milán), Marco Verratti ( Paris Saint-Germain / FRA)

READ  Sydney Classic výsledky | WTOP Novinky

Útočníci: Andrea Belotti (Turín), Domenico Berardi (Sassuolo), Federico Bernardeschi (Juventus), Federico Chiesa (Juventus), Cerro Immobil (Lazio), Lorenzo Insini (Neapol), Matteo Politano (Neapol).

You May Also Like

About the Author: Barclay Todd

"Totální hudební narkoman. Student. Zombie fanatik. Pivní evangelista. Vášnivý televizní fanoušek. Certifikovaný spisovatel."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.