Nintendo rozšiřuje knihovnu NES a Game Boy Switch Online o další tři klasiky

Nintendo rozšiřuje knihovnu NES a Game Boy Switch Online o další tři klasiky

Nintendo oznámilo novou várku her pro službu Switch Online. Nejnovější přírůstky jsou součástí standardní úrovně – přidávají dva tituly NES a titul Game Boy.

Mezi tituly přidané v poslední aktualizaci patří Murasame’s Mysterious Castle (1986), Devil’s World (1984) a Castlevania Legends (1998). Murasame’s Mysterious Castle nebyl nikdy lokalizován pro NES, ale byl dříve vydán na 3DS Virtual Console. Pokud jde o Devil World, jedná se o první konzolovou exkluzivitu Shigeru Miyamota a je to poprvé, kdy se titul dočkal místního vydání v Severní Americe.

Zde je něco málo o každém z nich, s laskavým svolením oficiální PR společnosti Nintendo:

smíšený

Ďáblův svět – Raná hra Famicom od Shigeru Miyamota, Takashi Tezuky a Koji Kondo, nyní poprvé dostupná v USA! Pohybujte se ve zrádných bludištích a vyhněte se ďáblovým machinacím v tomto záhadném dobrodružství – ale buďte opatrní, protože… Ďáblův svět Tento ďábel volá všechny výstřely! Naštěstí Super Smash Bros. Ultimate si může být vědom svých dovádění jako pomocné trofeje: kamkoli démon ukáže, celé bludiště se pohne tímto směrem, což může omezovat vaše pohyby a blokovat vaši únikovou cestu. Ďábel je opravdu v detailech!

Tajemný hrad Murasame – Záhadná a zlovolná síla ovládla hrad Murasame ve feudálním Japonsku. Připojte se k Takamaru, statečnému mladému samurajskému učedníkovi, a použijte jeho meč a útoky shuriken proti davům nepřátel na cestě k odhalení zdroje zlého zmatku po celé zemi.

Hráč

Legendy Castlevania – Zaútočte na Drákulův hrad a vstupte do srdce zla v této akční dobrodružné hře vydané pro systém Game Boy v roce 1998! Chopte se zbraní jako Sonia Belmont – první z legendárních lovců upírů – a postavte se princi temnoty v tomto dobrodružství odehrávajícím se před originálem. Castlevania Hra. Historie Castlevania Tady to začíná!

Japonsko dostalo Tři stejné hry Pro Nintendo Switch Online dnes.

READ  Elden Ring získává "hladký" kooperativní režim s novým modem

You May Also Like

About the Author: Danielle Brown

"Přátelský průkopník popkultury. Hodně padá. Sociální média geek. Obecný fanatik do kávy. Televizní nadšenec. Potížista."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *