Úniky sestavení Androidu 13 ukazují některé nadcházející změny

Zatímco zavádění Androidu 12 začíná nabírat na síle a Android 12L je za rohem, vývoj pokračuje pro další hlavní vydání, Android 13 „Tiramisu“. Nyní máme první pohled na některé z nadcházejících změn.

lidí více než XDA Získali ranou verzi Androidu 13 „Tiramisu“ a v rámci vydání našli čtyři znatelné změny. Vzhledem k tomu, že nás od vývojářského náhledu dělí ještě pár měsíců, je velmi pravděpodobné, že téma a mnoho dosud viditelných změn bylo odstraněno nebo změněno, ale přesto je zajímavé sledovat, na čem Google pracuje.

Jednou z největších změn pro uživatele v tomto raném vydání je schopnost Androidu 13 nastavit různé jazyky pro různé aplikace na vašem zařízení. Nastavení jazyka aplikace umožňuje úpravu jazyka pro každou aplikaci. Android policie Tato funkce byla hlášena pouze tento týden. Zdá se, že tato možnost je navržena pro ty, kteří mluví více jazyky. Stejně jako dnes, Android definuje systémový jazykový systém, podle kterého jsou aplikace navrženy.

READ  Nejlepší nabídka Black Friday PS5 SSD: Upgrade XPG GAMMIX S70 Blade 1TB PS5 SSD za pouhých 129,99 $ (včetně chladiče)

You May Also Like

About the Author: Danielle Brown

"Přátelský průkopník popkultury. Hodně padá. Sociální média geek. Obecný fanatik do kávy. Televizní nadšenec. Potížista."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.