PS4: Hostuje aktualizace Sleirsgoevy pro využití firmwaru 9.00

Vývojář Sellrsgove Posuňte aktualizaci na 9.00 Jailbreak, nahraďte Mira Loader jbc_loader, je všestrannější než mira Loader, pravděpodobně čistší, když ho ve skutečnosti nepotřebujete Mira.

Útěk z vězení pro PS4 9.00

The 9:00 Útěk z vězení na PS4 Je to nejnovější a nejlepší způsob, jak hacknout váš PS4 (lidé s firmwarem budou muset počkat na nový hack, nebo Zkuste koupit nízký firmware PS4). Sleirsgoevy zde nabízí vlastní aplikaci Jailbreak.

Jeho nejnovější aktualizace nahradí Mira Loader jbc_loader, nepotvrzený zavaděč firmwaru, který by podle některých mohl být stabilnější nebo alespoň univerzálnější než aktuálně používaný zavaděč mira. Pro lidi, kteří si již chtějí Mira stáhnout, je samozřejmě stále vyžadován Mira downloader.

Mám aktualizovat svůj útěk z vězení PS4 touto novou verzí?

Pokud jste neměli žádné problémy s PS4 Jailbreak na vašem PS4 9.00, nechte věci tak, jak jsou. Pokud chcete zkontrolovat, co vám změna může přinést, zda se načítá rychleji nebo je stabilnější, můžete zkusit spustit Sleirsgoevy na jeho hostiteli na adrese https://sleirsgoevy.github.io/900-host/

Vyberte si jakoukoli možnost, která není „JB + MIRA“, samozřejmě: hráč Mira stále drží Mira (duh)

Zdrojový kód může být Staženo na GitHub SleirsgoevyPro ty z vás, kteří lokálně hostí útěk z vězení.

READ  Nové Sega RPG pro chytré telefony - upoutávka, odpočítávání polohy

You May Also Like

About the Author: Danielle Brown

"Přátelský průkopník popkultury. Hodně padá. Sociální média geek. Obecný fanatik do kávy. Televizní nadšenec. Potížista."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.