Češi vyhostili zaměstnance ruského velvyslanectví, uvedl předseda vlády podezření z ruských vazeb na bombardování skladiště zbraní ze strany Reuters

4/4
© Reuters. Obrázek ze souboru: Auto vjíždějící na ruské velvyslanectví v Praze

2/4

(Opraveno ve zbrojnici, ne v armádě)

PRAHA (Reuters) – Ruský premiér Andrej Babiš a ministr zahraničí Jan Hamšík v sobotu uvedli, že Česká republika vyloučí 18 zaměstnanců ruského velvyslanectví pro podezření z účasti ruských zpravodajských služeb na výbuchu skladiště zbraní v roce 2014.

Zřeknutí se odpovědnosti: Fúzní média Rád by vám připomněl, že údaje na tomto webu nejsou nutně aktuální a nepřesné. Ne všechny CFD (akcie, indexy a futures kontrakty) a devizové ceny poskytují burzy, ale tvůrci trhu, a proto nemusí být ceny přesné a mohou se lišit od skutečné tržní ceny, což znamená, že ceny jsou orientační a nikoli vhodné pro obchodní účely. Fusion Media proto nepřebírá žádnou odpovědnost za jakékoli obchodní ztráty, které vám mohou vzniknout v důsledku použití těchto údajů.

Fúzní média Nebo kdokoli, kdo je zapojen do společnosti Fusion Media, nenese odpovědnost za ztrátu nebo poškození v důsledku spoléhání se na informace, včetně dat, nabídek, grafů a signálů nákupu / prodeje obsažených na tomto webu. Uvědomte si prosím plně rizika a náklady spojené s obchodováním na finančních trzích, protože jde o jednu z nejrizikovějších forem investic.

READ  Česká republika vs Dánsko, Ukrajina vs Anglie - Athletic

You May Also Like

About the Author: Waldo Kemp

"Hudební učenec. Spisovatel. Zlý slanina evangelista. Hrdý twitter narkoman. Myslitel. Milovník internetu. Jemně okouzlující hráč."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.