Danielle Collins se zbaví problémů s krkem a postoupí na Miami Open

Kredit: Geoff Burke-USA TODAY Sports

Americká devátá nasazená Danielle Collinsová se v sobotu trápila v krku, když ve třetím kole Miami Open zvítězila 6-1 6-4 nad Ruskou Verou Zvonarevovou.

Collinsová si během druhého setu vzala lékařský čas, aby zapracovala na krku. Po ošetření absolvovala poslední tři zápasy, aby zápas uzavřela.

Osmadvacetiletý hráč zaznamenal v 78minutovém utkání čtyři esa. Po rozloučení s prvním kolem vyhrála tento týden své dva zápasy v Miami poté, co chyběla přes pět týdnů kvůli virové nemoci.

Collinsová pro Tennis Channel řekla, že problémy s krkem se objevily během jejího zápasu s virovým onemocněním a nezmizely.

„Probudil jsem se před několika týdny a nemohl jsem několik dní hýbat krkem,“ řekl Collins. „Zlepšilo se mi a zdá se, že se zlepšuje, ale jakmile jsem začal na chvíli hrát, začalo mě to bolet.

„Bylo to tak bolestivé zvedat ten krk a (levé) rameno nahoru. Měl jsem tam emocionální moment, protože mám pocit, že kdykoli se vypořádáte s čímkoli zneklidňujícím, stane se to stejně mentální záležitostí jako mým tělem. To byla pravděpodobně největší výzva, které jsem kdy čelil.

Collins, finalista Australian Open 2022, se utká s vítězem sobotního nočního zápasu mezi osmým nasazeným Anasem Jabeurem z Tuniska a Estonkou Kaia Kanebiovou.

Japonka Naomi Ósakaová pokračovala v postupu, aniž by stála před kurtem, vyhrála pošramocené kolo, když se kvůli zranění levého břicha odhlásila z Česka Karolína Muchová. Muchová se tento týden vrátila do akce poté, co utrpěla podobné zranění během loňského léta na US Open.

Ósakaová se v sobotu večer utká s vítězkou All-American hry mezi Alison Riske a Ann Lee.

Lucky loser Lucia Bronzettiová z Itálie také nehrála, protože Ruska Anna Kalinskaya odstoupila kvůli zranění levé ruky. Bronzová se příště utká s Australankou Dariou Savileovou, která postoupila 6:0, 1:0, když Češka Kateřina Sinyaková odstoupila kvůli zranění břicha.

READ  TV kanál, jak se dívat

Švýcarka Belinda Bencicová odehrála celý zápas a 22. nasazená vyhrála 6-4 6-1 nad Heather Watsonovou z Velké Británie. Bencic měl pět es a zachránil sedm z osmi brejkbolů.

„Je to velmi klamavá hráčka,“ řekl poté Bencic. „Hraje s velkou kontrolou a snaží se tě dostat z centra, takže to bylo zpočátku těžké, ale jsem rád, že jsem našel svůj vlastní tok.“

Běloruska Alexandra Sasnovich v maratónském zápase, který trval tři hodiny a jednu minutu, porazila Rumunku Irinu Cameliu Peugeot 7-5, 6-7 (4), 6-4. Sasnovic vyhrál i přes 10 dvojchyb, zatímco Peugeot jich udělal šest.

– Medi Level Media

You May Also Like

About the Author: Barclay Todd

"Totální hudební narkoman. Student. Zombie fanatik. Pivní evangelista. Vášnivý televizní fanoušek. Certifikovaný spisovatel."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.