Požadavky na zkušební verzi PS Plus Premium matoucí pro vydavatele a vývojáře

Foto: Push Square

Šokující zpráva: Sony je v komunikaci s obchodními partnery stejně špatné jako se spotřebiteli. Alespoň se zdá, že tomu tak často je! Začátkem tohoto týdneAktualizace PlayStation Developer Portal – jakési oficiální fórum pro partnery – odhalila, že do budoucna budou všechny hry s velkoobchodní cenou 34 $ nebo vyšší vyžadovat dvouhodinovou zkušební verzi. PS Plus Premium členové hrát.

Toto je jedna z výhod nové úrovně předplatného společnosti Sony, Jak bylo oznámeno dříve v roce, i když teprve začínáme tušit, jak to celé funguje. V původní zprávě, o kterou se podělil, byl jistý zmatek vývojář hry, který navrhl, aby studia mohla vytvářet dema ručně. Přemýšleli jsme o tom, když zpráva poprvé vyšla, a předpokládali jsme, že hráči si jednoduše stáhnou celou hru a budou omezeni na dvě hodiny hraní. Takto to funguje s Hrát EA Zdá se, že aktuální desetihodinové zkoušky jsou například zde.

Demoverze musí být podle zpráv k dispozici do tří měsíců od data vydání hry — a musí být dostupná po dobu jednoho roku. Opět platí, že toto vše je vyžadováno, s výjimkou PSVR hry. Vydavatelé mohou také vytvářet vlastní ukázky, pokud si to přejí, ale to samozřejmě vyžaduje další zdroje.

Problém, podle dalších zpráv z Kotaku, je, že nic z toho ještě nebylo řádně sděleno a vývojářům a vydavatelům trochu vadí, že jsou zřejmě povinni poskytnout Sony dvě hodiny svých titulů bez jakékoli kompenzace. Tady je úlovek: PlayStation může prodávat svou drahou úroveň předplatného, ​​99,99 GBP / 119,99 $ s touto funkcí navíc – ale vydavatelé, jak tomu rozumíme, neuvidí ani cent z těchto peněz.

PS Plus Premium, nutno zdůraznit, bude Spuštění celého čtyři týdnů V některých částech Asie, o něco více ve Spojených státech. Jak jsou tyto informace pouze pouze Sdílení s partnery nás mate!

READ  Mark Zuckerberg varuje před pořizováním screenshotů chatů Facebook Messenger

To jsou pro nás samozřejmě dobré zprávy! Jako spotřebitelé je skvělé mít možnost vyzkoušet téměř každou hru za velkoobchodní cenu přes 34 $ na dvě hodiny bez omezení a omezení. Ale protože pro to existuje argument Ukázky mohou skutečně snížit prodejeChápeme, proč s tím někteří vydavatelé a vývojáři nejsou spokojeni. Ať tak či onak, to vše zní jako další příklad těžkopádné komunikace Sony.

You May Also Like

About the Author: Danielle Brown

"Přátelský průkopník popkultury. Hodně padá. Sociální média geek. Obecný fanatik do kávy. Televizní nadšenec. Potížista."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.