Postup osmi hvězdiček v Tipsport Gamechanger

Postup osmi hvězdiček v Tipsport Gamechanger

V sobotu večer odstartovala MMA League of Champions bouchnutím, protože Oktagon MMA 40 se v Ostravar Areně v Ostravě v České republice představilo s neuvěřitelnou show.

V dalším skvělém večeru zábavy se 12 000 vášnivých fanoušků zaplnilo místo konání, aby vytvořili nezapomenutelnou atmosféru. V průběhu úžasné karty se šestnáct bojovníků utká o postup do čtvrtfinále revolučního turnaje Tipsport Gamechanger.

S ohromným 1 milionem eur v sázce dali Warriors ze sebe všechno a každý z nich se zoufale snažil předvést ikonické představení před miliony diváků po celém světě na DAZN.

David Kuzma vyhrává hlavní turnaj Oktagon MMA 40

Zatímco diváci slintali při každém souboji na účtu, jeden z nich vyčníval z řady. David Kuzma měl na svých bedrech tíhu světa, když šel do hlavního turnaje. Poté, co ve svém předchozím vystoupení ztratil mistrovský pás, zoufale toužil dokázat, že má stále potenciál dostat se na vrchol tohoto sportu.

Český šampion šel do klece, aby překřičel svůj zbožňující dav a předvedl působivý výkon, přičemž k diktování soutěže použil řadu mocných takedownů. Katastrofa však málem udeřila v posledním kole, kdy jeho soupeř Lukas Siwick zezadu zamkl děsivou nahou škrcení. Bývalý král oktagonu však jako důkaz své odolnosti přežil a získal své místo ve čtvrtích.

V úžasném co-main eventu Alex Lohore porazil Samuela Krištofiho v brutální opotřebovací válce. Zatímco si dvojice vyměňovala rány jako rovnocenní hráči během rané části zápasu, „Da Kila King“ několikrát zakolísal a zakolísal svého soupeře. A vzhledem k tomu, že tento 33letý hráč vykazuje od přesunu do týmu Velké Británie obrovské zlepšení, je nepochybně jedním z favoritů na vítězství v soutěži.

READ  Dnes - nejnovější: Británie nařizuje karanténě mnoha cestujících

K tomu by však měl co říci Christian Jungwirth. Navzdory tomu, že před třemi týdny bojoval s Němcem, s radostí skočil do klece a získal další výhru. Předvedl své pobuřující schopnosti sebevědomí a otevřenou lásku k harampádí a vybičoval svůj stále oblíbený akční styl, aby zastínil Tattoo Primera.

Louis Gillisman také hrdě reprezentoval Dánsko, když komplexně porazil Andrei Kalashnika a vyšel jako vážný uchazeč.

Oktagon představoval 40 skupin uchazečů na Tipsport Gamechanger

Řecký veterán UFC Andreas Michailidis prokázal svou třídu a zvítězil jednomyslným rozhodnutím nad Leandrem Silvou. Marcel Grabinski navíc v rozhodujícím okamžiku přivedl Mattyho Curtise do bezvědomí prostřednictvím tísnivého hřiště a drsných míčů.

Navíc, aby se fanoušci posadili na kraj jejich sedadel, Bojan Veličković využil každou unci svého bojovného ducha, aby porazil dva knockdowny a dodal Iona Surdu. K doplnění posledních 16 porazil Mifflin van Suijdam vítěze londýnské fotbalové ligy Radovana Schkerta.

Pokud by však neuvěřitelné souboje nestačily, drama pokračovalo ještě dlouho po skončení akce. Po vyplnění karty si osm čtvrtfinalistů vybralo očíslované koule, které diktovaly svého dalšího soupeře.

V lahodné odvetě se Van Suijdam pokusí oplatit svou prohru Louisi Gillismanovi, zatímco Grabinski nastoupí proti Mikaeldisovi. Jungwirtha navíc čeká souboj s Veličkovićem. A i když se zdálo, že tyto zápasy zaručeně zajistí ohňostroj, fanoušci Octagonu zalapali po dechu, když se Kuzma a Luhor vzájemně táhli.

Mnozí očekávali, že všechny cesty povedou do finále mezi dvěma ikonami MMA. Ale spíše se setkají mnohem dříve a my se už nemůžeme dočkat.

READ  Vladimír Lutak • Producent, Hausboot Productions

Přečtěte si: Walter Jadza je připraven zapsat se do historie na Hexagone MMA 7 (sporf.com)

Kredit vybraného obrázku: Oktagon MMA

You May Also Like

About the Author: Jed Parkinson

"Introvert. Analytik. Zapálený řešitel problémů. Totální tvůrce. Baconaholik. Průzkumník. Obecný internetový fanatik. Televizní odborník."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *