Euro 2020: Předběžná prezentace mezi Skotskem a Českou republikou zdůrazňuje hvězdy Lanarkshire

Archie Gemmill, Kenny Dalglish, Ally McQuest – největší skotští šampioni, pokud jde o soutěžení na velkých pódiích.

Ale nyní, 23 let po našem posledním výletu na významném turnaji, je čas, aby noví šampioni zintenzívnili a vyryli své jméno do historických knih.


V pondělí je Skotsko prvním zápasem na významném turnaji od porážky 3: 0 nad Marokem v Saint-Etienne na 98. mistrovství světa ve Francii.

Aplikace Lanarkshire Live je nyní k dispozici ke stažení.

Získejte všechny zprávy z vašeho okolí – plus funkce, zábavu, sport a nejnovější zprávy o zotavení Lanarkshire z pandemie koronavirů – 24 hodin denně, 7 dní v týdnu.

Bezplatné stažení obsahuje nejnovější novinky a exkluzivní příběhy a umožňuje vám přizpůsobit stránku pro sekce, na kterých vám nejvíce záleží.

Vydejte se do App Store a nenechte si ujít nic v Lanarkshire – iOS Android

Ze všech míst, kam se Skotsko vrátí, je domácí půda v Hampden Parku, kde hostujeme Českou republiku pro zahajovací zápas Euro 2020.


Tartanová armáda Steva Clarka nebude schopna zaplnit stadion populárním Hampden Roar, kapacita je omezena kvůli omezením Covid.

Ale země je hned za našimi chlapci – a na hřišti budeme mít dokonce i kluky z Lanarkshire.

Další sportovní zprávy z celého Lanarkshire

Nová generace bude mít tmavě modrou barvu a bude mezi nimi dvojice Wishaw David Turnbull z Celticu a Stephen O’Donnell z Motherwell, muž Muirhouse a obránce Arsenalu Kieran Tierney, chlapec Blantyre a obránce vázaný na Aberdeen Declan Gallagher a také Útočník Hibs Kevin Nisbet, který pochází z Cambuslangu.

S rychle se blížící skupinou D, Lanarkshire Live Sport Přidejte se k redaktorovi Paulu Thompsonovi, našemu korespondentovi Ewanovi Robertsonovi a Andymu Bargovi, hostiteli podcastu Hampden Roar, abyste se blíže podívali na místní hvězdy v kádru a posoudili šance Skotska před jejich nadcházejícími zápasy proti České republice, Anglii a Chorvatsku. .

READ  Škoda oživuje mobilního upíra na počest sportovního hororového auta

Podívejte se na náš náhled z Hampdenu ve videu výše.

A … pojďte do Skotska!

Všechny nejnovější sportovní zprávy v Lanarkshire

Sledujte Lanarkshire Live Sport naTwitter prostřednictvímVložení tweetuA jako jsme mySociální síť na Facebookunebo nás najdete naInstagramPro nejnovější sportovní zprávy, fotografie a videa

You May Also Like

About the Author: Jed Parkinson

"Hrdý výtržník. Oceněný odborník na kávu. Hodně padá. Typický webový fanatik. Twitter geek."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *