Adam Sandler znovu pracuje se svými nejlepšími režiséry pro Netflix

Adam Sandler opět spolupracuje s Joshem a Bennie Safdiemi na projektu Netflix bez názvu.

podle Douglas Helm
| zveřejněno

Adam Sandler a Safdie Brothers jako tým Ještě jednou, tentokrát pro Netflix. O nepojmenovaném projektu je v tuto chvíli málo informací, ale Safdies je určitě přináší Lepší Od Sandlera, takže tohle bude jeden, na který se dá dívat. V rozhovoru s Vanity FairSandler poznamenal, že film se začne natáčet v zimě, takže doufejme, že se to dozvíme dříve než později.

Bylo to naposledy, kdy Adam Sandler spolupracoval s režijním týmem Joshe a Penny Safdieových Nebroušené drahokamycož byla snadno jedna z nejlepších Sandlerových rolí. Nebroušené drahokamy Newyorský klenotník podstupuje velké riziko, aby splatil své dluhy. V akčním filmu hrají Sandler s Julií Fox, Idinou Menzel, Lakeith Stanfield, Eric Bogosian a Kevin Garnett.

Ačkoli mnozí věřili, že Sandler získá nominaci na Oscara za svůj výkon v Nebroušené drahokamy, byl přehlédnut a Akademie film zcela ignorovala. Když se Adam Sandler a Safdie Brothers znovu sešli na Netflixu, možná dostanou druhou šanci a Akademie to napraví. Samozřejmě si budeme muset počkat a uvidíme, jestli jejich druhá spolupráce dostojí laťce Nebroušené drahokamy.

Nebroušené drahokamy Byl to poslední celovečerní film, který režírovali Safdie Bros., takže práci s Adamem Sandlerem musí milovat, pokud s ním točí dva filmy za sebou. Zatímco Josh Safdie byl od roku 2019 relativně tichý – režíroval pouze krátké video a hudební video se svým bratrem – Benny byl docela zaneprázdněn svou hereckou kariérou. Kde Nebroušené drahokamyBenny Safdie v něm hrál roli Lékořicová pizzaA Obi-Wan KenobiChystaný film Christophera Nolana Oppenheimer.

Vstoupil Adam Sandler Nebroušené drahokamy (2019)

Jako vždy je Adam Sandler od roku 2019 neuvěřitelně zaneprázdněný tím, že přijal spoustu rolí v různých projektech (včetně krátkého filmu režírovaného Safdie). Zatímco Sandler je známý svými převážně komediálními rolemi, jeho dramatické role jako Nebroušené drahokamy Zde jeho herecké klipy skutečně září a jeho nejnovější filmy na Netflixu Zrychluje Přikloňte se spíše k dramatické kategorii. Zrychluje Sandler hraje basketbalovou osobnost, která najde talentovaného hráče streetballu ve Španělsku, který se připravuje na draft NBA.

READ  Pražští vědci dělají z vody lesklý kov podobný zlatu: „Věda může být zábava“

Zrychluje Pro Adama Sandlera je to další tichý úspěch, stejně jako jeho okouzlující výkon a samotný film dostalo uznání Od kritiků i diváků. Ve filmu hrál Sandler po boku skutečné hvězdy NBA Juancho Hernangomeze. Zbytek obsazení doplnili Queen Latifah, Ben Foster, Robert Duvall, Heidi Gardner a Anthony Edwards s LeBronem Jamesem jako producentem.

Pokud chcete vidět Adama Sandlera ZrychlujeFilm můžete zhlédnout na Netflixu. Sandlerův další film bude také na Netflixu astronaut Vydání je naplánováno na rok 2023. astronaut Pro Sandlera to bude opět dramatický obrat, protože hraje muže, který se stane prvním českým astronautem.

astronaut Citát z knihy Astronaut z Čech Vedle něj bude hrát Adam Sandler Pavel DanoCarey Mulligan, Kunal Nayyar a Isabella Rossellini. Určitě se na to podívejte, až přijde na Netflix v roce 2023. Mezitím vás budeme informovat o projektu Safdie a Sandler bez názvu.

You May Also Like

About the Author: Jed Parkinson

"Introvert. Analytik. Zapálený řešitel problémů. Totální tvůrce. Baconaholik. Průzkumník. Obecný internetový fanatik. Televizní odborník."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.