Podívejte se na Cineuropa: Sedm velkých evropských nezávislých filmů odehrávajících se v zimě

– Představujeme ručně vybraný výběr sedmi evropských skrytých drahokamů, zasazených do zimy

zimní bratři od Hlynura Pálmasona

Dnes Cineuropa nabízí výběr ze sedmi evropských funkcí (k pronájmu a prodeji). Naše exkluzivní kolekce, která zahrnuje komedie, drama, muzikál a thriller, nabízí některé z nejlepších skrytých drahokamů Vznikl během zimní sezóny a vydán v průběhu roku 2010. Je tu něco pro všechny chutě!

Tyto tituly vám přinášíme ve spolupráci s eyelet, streamovací platformou navrženou tak, aby umožnila filmovým fanouškům z celého světa přístup k tomu nejlepšímu z nezávislého kina. Nyní vám můžeme ukázat filmy, které jsme posledních několik let recenzovali – tituly, které můžete streamovat a číst na Cineuropa. Zůstaňte naladěni na nové filmy, které se vám brzy objeví!

(Článek pokračuje níže – obchodní informace)

zimní bratři [+see also:
film review
trailer
interview: Elliott Crosset Hove
interview: Hlynur Pálmason
film profile
]

Poprvé byl představen v Locarnu v roce 2017, Helnor PalmsonJeho debut jemně kombinuje prvky psychodramatu s divokými a nekonvenčními momenty. Příběh navazuje na ságu o bratrech Emile (Elliot Cross Hoff) a johan (Simon Sears), kteří pracují ve vápencové továrně v malém městě ve východním Dánsku. I když se jejich přítomnost na první pohled může zdát opakující se a poznamenaná řadou rutin a rituálů, násilné nepřátelství mezi nimi a jinou rodinou je připraveno explodovat a otřást jejich životy.

studené pronásledování [+see also:
trailer
film profile
]

Chváleni za hvězdné obsazení a černý smysl pro humor, Hans Peter MolandTento akční thriller se zaměřuje na Nilse Coxmana (hraje ho Liam neeson), řidič sněžného pluhu ženatý s GraceLaura Dernová) a převrácen po vraždě jeho syna. Muž začíná pomstychtivý hon na Vikingy (Tom Bateman), drogový baron, kterého považuje za odpovědného za vraždu a likviduje své kamarády jednoho po druhém. Když se Nils přiblíží k Vikingům, jeho činy povedou k nečekanějším a násilnějším následkům, protože dokáže, že pomsta spočívá v popravě.

READ  Horor Jeremy Irons končí natáčení v Saúdské Arábii

Otevřený prostor [+see also:
film review
trailer
film profile
]

Jeden z nejvýraznějších autorů estonské kinematografie, v Otevřený prostor Veiko Õunpuu (podzimní plesA Pokušení svatého TonyhoA poslední z nich), následuje filmového kritika jménem Fred (Laurie Lagle), který byl vyhozen poté, co napsal podvratnou recenzi na populární film. I když jeho práce zmizí, Fred by si rád i nadále užíval příjemný životní styl. Jednoho dne mu však jeho přítelkyně řekne, že je těhotná, a tak je Fred nucen volit mezi životem, jaký chce, nebo podle očekávání společnosti.

sestra [+see also:
film review
trailer
interview: Kacey Mottet Klein
interview: Ursula Meier
film profile
]

Ursula MayerováDruhý film, který měl premiéru na Berlinale 2012, se točí kolem dvanáctiletého Simona (Casey Mutt Klein), který žije se svou starší sestrou Louise (Lea Seydouxová), v apartmánovém komplexu pod luxusním švýcarským lyžařským střediskem. Chlapec podporuje sobecký životní styl své sestry tím, že krade vybavení od bohatých bruslařů, poté je renovuje a prodá. Co se může pokazit?

Hibernace [+see also:
film review
trailer
interview: Nuri Bilge Ceylan
film profile
]

Volná adaptace povídky Antona Čechova Tje manželka Prezentováno v hlavní soutěži v Cannes v roce 2014, Nuri Bilge CeylanAnatolia Drama Series Follow Aydin (Haluk Belgeneer), bývalý herec a majitel malého hotelu, který žije se svou mladou manželkou Nihal (Melissa Suzenová) a jeho nedávno rozvedená sestra Nikla (Demet Akpag). Jedna nečekaná událost by však tento relativní klid narušila. Jednoho dne byli Aydin a jeho asistentka Hedayat na cestě do vesnice, když se rozbilo kamenné okno. Vychoval ji Ilyas, syn jednoho z Aydinových nájemníků, který se o několik měsíců opozdil s nájemným.

větrná řeka [+see also:
trailer
film profile
]

READ  Cestujte jako James Bond

Koprodukce mezi Severní Amerikou a Evropou, s větrná řeka Taylor Sheridan Získal prestižní cenu za nejlepší režii v seriálu Un Certain Regard na filmovém festivalu v Cannes 2017. V tomto tajemném novém západu se agent FBI spojí s veteránem městské hry, aby vyšetřili vraždu, která se stala v indiánské rezervaci. .

Jednou [+see also:
trailer
film profile
]

Držitel Oscara za nejlepší původní píseň, John Carney„Urban“ romantická hudba vypráví o vzkvétající lásce 30letého vakuového reformátora, který hraje jako pouliční hudebník a doufá ve velký zlom (Glenn Hansard), a český imigrant (Markéta Irglová), která se živí prodejem květin a sní o tom, že se stane zpěvačkou a skladatelkou.

Objevte nové tituly od Cineuropa a Eyelet zde: cineuropa.eyelet.com

(Článek pokračuje níže – obchodní informace)

You May Also Like

About the Author: Jed Parkinson

"Introvert. Analytik. Zapálený řešitel problémů. Totální tvůrce. Baconaholik. Průzkumník. Obecný internetový fanatik. Televizní odborník."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *