Jaromír Jäger účastník nehody „vysokorychlostní“ tramvaje

Legenda NHL Jaromír Jäger si „myslel, že je to můj konec“ poté, co se stal účastníkem nehody tramvaje v rodné České republice, Wed napsal v příspěvku na Instagramu.

50 let Jagger Books Po nehodě „sestoupil“ z auta bez zranění a řekl, že „cestujícím v tramvaji se nic nestalo“.

Jagger na sebe vzal vinu za nehodu.

„Byla to moje chyba,“ napsal. „Na Plzeňské jsem se snažil přejít z jednoho směru do druhého. Zkontroloval jsem druhou stranu a šel jsem na ni včas. Ale byla tam velká tlačenice a nestihl jsem odpovědět na tramvaj, která jela velkou rychlostí.“ stejným směrem jako já.“

A Zmínil jsem český zpravodajský web Jagger utrpěl lehké zranění na jedné ruce a bylo vidět, jak kulhá, když opouštěl sanitku. Odmítl také jet do nemocnice. Údajně byly testy na alkohol negativní.

Ve svém úterním poselství Jäger napsal, že by rád postoupil ze „smutné události“ a poděkoval „všem za pochopení a také za pomoc těm, kteří okamžitě zasáhli“.

Jaromír Jäger jako člen Calgary Flames v roce 2017.
Getty Images

Ve stejný den Jágr sdílel soubor Samostatný příspěvek na Instagramu Všiml si jeho návratu na další profesionální hokejovou sezónu v rodném týmu Kladno Knights – českou extraligu.

„Vím, že někteří z vás tomu nebudou věřit, ale já se opravdu těším na příští sezónu,“ napsal Jagger včetně detailního záběru jeho na ledě. „Jak se těšíš? Blaku.“ [Tomáš Plekanec] Má sen zahrát si s Kladnem baráž, tak zkusíme ho společně splnit? „

Jágr odehrál 24 sezón v NHL, vstřelil 766 gólů a nasbíral 1921 bodů v devíti týmech, včetně Penguins, Rangers a Devils.

READ  Ne že by neexistovalo datum vydání filmu, obsazení, trailer a další

You May Also Like

About the Author: Jed Parkinson

"Introvert. Analytik. Zapálený řešitel problémů. Totální tvůrce. Baconaholik. Průzkumník. Obecný internetový fanatik. Televizní odborník."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.