Operace na LED lampě pro zachování staromódní estetiky

[Chris Jones] Nedávno se ocitl v kyselce. LED ze starého kusu sterea selhala. Byl to zvláštní podlouhlý typ, za který nedokázal poskytnout moderní náhradu. Použití jiné LED by zničilo estetiku. A tak, co to bylo [Chris] K tomu však zkuste provést operaci na LED!

První pokus byl nejjednodušší. [Chris] Zkuste připájet malou SMD LED mezi nohy stávajícího dílu, což byl otevřený obvod. Fungovalo to, ale světlo se skrz horní část plastu LED pořádně nerozšířilo. Bylo těžké tu práci udělat.

nerušený, [Chris] Místo toho bylo vybráno odříznutí ventilu. SMD LED připájel k původnímu vláknu LED, tentokrát uvnitř jeho těla. Horní část plastové čočky byla poté proříznuta tak, aby těsně pasovala na nový SMD díl. Pak vše spojilo malé lepidlo. Výsledný produkt vypadá na desce plošných spojů neuspořádaně. Nicméně, přišroubované zpět do sterea, je to zcela stealth oprava, která vypadá skvěle.

Někdo může tuto opravu považovat za lehkomyslnou a ztrátu času. Ostatní ocení způsob, jakým jste zachovali atraktivní vintage vzhled kousku vintage audio zařízení. Každopádně se všichni shodneme Moderní LED světla jsou často v mnoha případech skvělou náhradou starších dílů. Pokud jste přišli na podivné hacky na opravu chyb, neváhejte se o ně s námi podělit Na nápovědě!


You May Also Like

About the Author: Danielle Brown

"Přátelský průkopník popkultury. Hodně padá. Sociální média geek. Obecný fanatik do kávy. Televizní nadšenec. Potížista."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *