Míra nezaměstnanosti v České republice v dubnu poklesla

Čísla

Foto Victoria Labadie / Shutterstock.com

Míra české nezaměstnanosti v dubnu klesla na 4,1% z 4,2% v předchozím měsíci, uvedl Český rozhlas s odvoláním na nová data zveřejněná úřadem práce země.

Jedná se o nejnižší míru nezaměstnanosti zaznamenanou od prosince. Počet nezaměstnaných se snížil na 297 900 z 306 600 v březnu, což bylo doprovázeno nárůstem volných pracovních míst na 343 400 z 338 900 v předchozím měsíci.

Také počet pracovních míst, která byla v dubnu k dispozici, se meziročně zvýšil o více než 10 000.

Podpora budapešťského obchodního časopisu

Výroba lisu hodného jména je nákladná věc. Vydavatelé, redaktoři a reportéři časopisu Budapest Business Journal se již 27 let snaží poskytovat vám úspěšné obchodní zprávy, informace, kterým můžete věřit, které jsou věcné, přesné a prezentované bez obav nebo preferencí.

Novinářské organizace po celém světě se snažily najít obchodní model, který by jim umožnil pokračovat v excelování, aniž by byla ohrožena jejich výkonnost. V poslední době někteří experimentovali s myšlenkou zapojit nejdůležitější zúčastněné strany a jejich čtenáře.

Rádi bychom nabídli stejnou příležitost našim čtenářům. Rádi bychom vás pozvali, abyste nám pomohli poskytovat vysoce kvalitní obchodní žurnalistiku, kterou potřebujete. Klikněte na tlačítko Podpora BBJ a můžete si vybrat, jak a jak často nám budete posílat své příspěvky.

READ  Evropská centrální banka kritizuje neočekávanou Meloniho daň bankám

You May Also Like

About the Author: Waldo Kemp

"Hudební učenec. Spisovatel. Zlý slanina evangelista. Hrdý twitter narkoman. Myslitel. Milovník internetu. Jemně okouzlující hráč."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *