Paulo Gumapao je šťastně svobodný, ale je otevřený mít zahraničního gf – Manila Bulletin

Paulo Gumapao je šťastně svobodný, ale je otevřený mít zahraničního gf – Manila Bulletin
Paolo Gomabo a česká herečka Sara Sandiva hrají na jaře v Praze

Žhavý herec Paulo Gumapao prozradil, že je svobodný a šťastný jako nikdy předtím, ale zároveň dává najevo svou otevřenost mít vztah i s cizincem, až přijde čas.

„Láska je láska. Láska nezná rasu, věk a pohlaví. Láska je láska,“ řekl Paolo v rozhovoru po promítání svého připravovaného filmu „Jaro v Praze“, kde hraje hlavní mužskou roli české herečky Sarah Sandevové.

Paulo však prozradil, že se nehodlá v nejbližší době zamilovat.

„Můžu hrdě říct, že jsem single, ale užívám si svůj sólový život a nehledám přítelkyni. Jsem rád, že se teď mohu plně soustředit na práci a nemusím Na konci každého natáčecího dne komukoli napište: „Miláčku, končím. Řekl slangem, už jdu domů.

„Poprvé po dlouhé době nemyslím na vztah. Kariéra na prvním místě,“ poznamenal Paolo, který v roce 2021 získal cenu za nejlepší mužský herecký výkon za film Lockdown na filipínském mezinárodním filmovém festivalu.

Čtyřiadvacetiletý Paolo měl pro svou krásnou partnerku z českého plátna Saru, která je ve skutečnosti o rok starší než on, jen laskavá slova. Ve filmu Jaro v Praze hraje Alfonsa, majitele letoviska, který se zamiluje do Marušky Růžičky, zahraniční turistky, která poprvé navštíví Filipíny.

„Nikdy jsem na Filipínách nepracoval s herečkou, která by se mnou probírala scénář, jen se Sarah. Moc si jí vážím, protože jsem teď takový herec. Když mi dáte scénář, rozpitvám ho, Mám poznámky ke scénáři. Když Sarah dorazila, byla připravená.“ Také. Měla poznámky a ve scénáři měla nejdůležitější body. Tehdy jsem věděl, že film půjde hladce a budeme v pohodě.“

Fotografování místa „Jaro v Praze“ v Puerto Galera (zleva): Marco Gomez, Kehena Reyes, Sara Sandiva a Paulo Gumapao (od @sarasandeva na Instagramu)

Producentem filmu je Borracho Productions právníka Ferdinanda Topasio, který také produkoval Paulův nejnovější film „Mamasapano“, který byl uveden na filmovém festivalu Metro Manila v roce 2022.

READ  Česká zpěvačka umírá ve věku 57 let poté, co se úmyslně nakazila Covidem-19

přišel. Topasio prozradil, že byl na večeři s českými vládními úředníky v Praze, když mu vyprávěli zajímavý příběh o „romantických vztazích mezi českými ženami a filipínskými muži“ v evropské zemi.

Tehdy byl Topasio inspirován k produkci romantické komedie „s historickými narážkami a společenským komentářem o komunismu a demokracii“. Režisér Lester Demaranan okamžitě spolupracoval s Ericem Ramosem na konceptualizaci scénáře pro „Jaro v Praze“, jak to udělali u „Mamasapano“.

„V 80. letech 20. století byly Filipíny jednou z 10 zemí s největší produkcí filmů na světě s více než 250 filmy ročně a 1,3 milionu lidí, kteří je denně sledovali. Teď je to všechno pryč. Chceme začít znovu. (Borracho Productions) by chtěli abychom skromně přispěli k růstu místní kinematografie,“ řekl Topasio.

Paolo a Sara v současné době natáčejí na Filipínách, v místech jako Puerto Galera a Tagaytay. V prvním únorovém týdnu stihnou let do Prahy na evropskou část filmu.

Zeptali jsme se Paola, jestli by se Sárou dělal sexy scény jako s místními vysílanými filmy.

„Samozřejmě a poděkoval Paolovi Gumabaovi.“ poznamenal herec, který byl naposledy viděn v televizi hrát padoucha Noaha Valesterose v Kapamilyově adaptaci Darny v roce 2022.

(Pořád budu Paolo Gambao, jak víte. Možná trochu méně odvážný, ale stále horký.)

Přihlaste se k odběru našeho denního zpravodaje

Pro registraci klikněte zde

You May Also Like

About the Author: Jed Parkinson

"Introvert. Analytik. Zapálený řešitel problémů. Totální tvůrce. Baconaholik. Průzkumník. Obecný internetový fanatik. Televizní odborník."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *