Vlastní rozpoznávání řeči Pixel 7 vylepšuje Asistenta Google

Vlastní rozpoznávání řeči Pixel 7 vylepšuje Asistenta Google

Google Assistant je Použití Osobní rozpoznávání řeči v zařízení Pixel 7 a 7 Pro lépe rozpozná váš styl mluvy a jedinečná slova a fráze.

To může zahrnovat jména lidí a míst, která jsou pro vás méně běžná nebo jedinečná. Vlastní funkce rozpoznávání řeči od Googlu funguje tak, že „ukládá a učí se z interakcí Asistenta, včetně hlasu, bezpečně na vašem zařízení“. Používají se také zadané dotazy a jiný rozpoznaný text.

Můžete například opravit zkratku, když o něco požádáte Asistenta Google, nebo zadat navrhovanou alternativu k názvu místa při používání Asistenta k navigaci.

Google doporučuje uživatelům, aby Asistenta opravili „výběrem snímku s návrhem, úpravou textu přímo v interakci Asistenta nebo opakováním vaší otázky po sobě“.

Asistent Google může použít vaše minulé opravy, aby se poučil ze svých chyb a postupem času se zlepšoval.

Tato funkce je povolena během procesu nastavení Asistenta Google na Pixel 7 nebo 7 Pro. Lze jej vypnout přechodem na Nastavení asistenta Na Pixel 7> Ty jsi > Rozpoznejte svůj projev > Osobní rozpoznávání řeči uzamčená díla.

Deaktivací smažete z telefonu „všechny interakce asistenta, které byly použity k trénování modelu“. Vypnutí neovlivní způsob shromažďování, ukládání nebo používání dat Asistent hlasového psaní GboardA Hlasová a zvuková aktivitaA Voice MatchA OSOBNÍ VÝSLEDKYA Zlepšení asistenta prostřednictvím jednotného učeníA Vylepšete Gboard pomocí United Learningnebo Aktivita na webu a v aplikacích.

Více o Pixelu 7:

FTC: K vydělávání příjmů používáme přidružené odkazy. více.


Podívejte se na 9to5Google na YouTube pro další novinky:

READ  ChatGPT odpovídá na více než polovinu otázek softwarového inženýrství nesprávně

You May Also Like

About the Author: Danielle Brown

"Přátelský průkopník popkultury. Hodně padá. Sociální média geek. Obecný fanatik do kávy. Televizní nadšenec. Potížista."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *