Nygaard potvrdil svou účast na Energamo Lipnolopet 2023

Nygaard potvrdil svou účast na Energamo Lipnolopet 2023

Energamo lepnolopt pošta:

„Ahoj, tady Andreasi; Jen vám chci oznámit, že na Lipnolopt přijedu začátkem října na závody a moc se těším. Teď jsem bez tréninku, bude velmi zajímavé přijet do České republiky; Miluji tuto zemi a myslím, že to bude těžký boj s Janem Railem, Fabianem Stučkem a samozřejmě Stanisławem Zitašem. Doufám, že se tam uvidíme a přeji krásný den na kolečkových bruslích. Těším se na to,“ říká Andreas Nygaard, Ragde Charge Team.

V sobotu 7. října se v České republice koná další rok Energamo Lipnolopet jako akce Ski Classics Challenge.

Nejlepší momenty Energamo Lipnolopet 2022

Akce Ski Classics Challengers v České republice, Energamo Lipnolopet, je 55 km dlouhý lyžařský závod s 850 metry celkového stoupání.

Závod začíná plochou dráhou kolem Lipenské přehrady a po 14 km bude checkpoint Sprint (prize money). Následuje první občerstvovací zastávka a dlouhé stoupání na Pasičnou, kde je lezecká kontrola (prize money) a další občerstvení na km 26.

Mezi 20. a 40. kilometrem jedeme nejkrásnější úsek trasy, lyžujeme podél hranice s Rakouskem a kocháme se krásným výhledem na Alpy, míjíme bobří hráze a historický Schwarzenberský kanál na přepravu dřeva.

Poté zpět k Lipenskému jezeru, po opětovném projetí startovištěm následuje závěrečná občerstvovací zastávka a závěrečné stoupání 14% stoupání po krátkých úsecích.

Okolí Lipenského jezera je plné krásné přírody, četných rekreačních oblastí, ozdravných hotelů, cyklistických a vodních stezek, ale také lanovek, vleků, sjezdovek, stezek pro horská kola a stezek v korunách stromů.

Zdroj obrázku: Energamo Lepnolopt

Energamo Lepnolept – Fakta

Areál akce je velmi oblíbený pro běžecké lyžování, je ideální pro tréninkové kempy a je snadno dostupný z několika letišť (Praha 2:30, Vídeň 3:00, Salzburg 2:30 a Mnichov 3:30).

Součástí je i akce EDS Skiroll Classics Série organizovaná Pro Team eD System Silvini. Společně organizují několik lyžařských a snowboardových akcí, přičemž Energamo Lipnolopet je velkým finále a součástí kalendáře Ski Classics Challengers.

READ  Evropský parlament schválil fond zelené transformace ve výši 21 miliard USD

Energamo lepnolopt Jedná se o soutěž v klasickém lyžování. Sportovci registrovaní v Pro Teamu mohou sbírat body do mistrovství v klasickém lyžování a do soutěží mládeže pro obě pohlaví.

Seznam akcí Ski Classics Challengers s potvrzenými termíny pro sezónu 2023/2024 naleznete na Skateboardová klasika. Seznam je neustále aktualizován o nové akce.

Všichni účastníci akcí Ski Classics, Pro Tour nebo Challengers, profesionální i rekreační lyžaři, mohou propojit svůj profil s databází výsledků Ski Classics s názvem MyPages.

MyPages lze propojit, když se přihlásíte k odběru online komunity Ski Classics proxcskiing.com. Na profilu si můžete prohlížet výsledky své akce Ski Classics, sbírat odznaky, tisknout certifikáty a analyzovat své výsledky s přáteli v systému hodnocení SC. Na svém profilu sbíráte body podle výkonu a jste odměňováni odznaky a diplomy.

Jednou z hlavních funkcí MyPages je, že získáte své vlastní globální hodnocení SC. Klasifikace SC je mezinárodní klasifikace, která se aktualizuje živě a je jedinečná tím, že spojuje ženy, muže, profesionální a rekreační lyžaře v jednom seznamu.

Jako člen ProXCskiing.com máte plný přístup k veškerému obsahu stránek, včetně přihlášení do SC Moje stránky, kde si můžete zkontrolovat své SC hodnocení. Také živé vysílání událostí Ski Classics Pro Tour s anglickým komentářem.

Když se stanete součástí jedné z předních světových XC lyžařských komunit, budete během roku dostávat mnoho exkluzivních nabídek.

Registrovat tady Jako člen.
READ  York County navrhl zrušení zákazu pálení; Zvýšené náklady na centrální rezervaci

You May Also Like

About the Author: Waldo Kemp

"Hudební učenec. Spisovatel. Zlý slanina evangelista. Hrdý twitter narkoman. Myslitel. Milovník internetu. Jemně okouzlující hráč."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *