Proč Google Pixel 6a používá levné telefony

Obrázek telefonu Pixel 6a

Pixel 6a je v moudré zelené barvě, která je velmi dobře dostupná.
obrázek: Florence Ion / Gizmodo

Před lety by mě nenapadl smartphone střední třídy, Protože jsem věděl, jaké kompromisy musím udělat. Byl použit pouze k jeho nalezení Jeden Výhoda na úrovni vlajkové lodi Na smartphonu pod 500 USD. Naštěstí věci rostly Za posledních pět let se zdvojnásobil.

Apple odstartoval tento trend S iPhone SE efektivně dláždí cestu „Standard Edition“ ke spuštění tmavého zařízení. Google rychle následoval Řada Pixel ACož dokazuje, že dokáže zabalit prémiové funkce do zařízení, aniž by příliš nabíjel. Samsung měl vždy své ruce na trhu střední třídy, ale teprve nedávno přišla řada Galaxy A s něčím smysluplným za cenu nižší než 500 $.

Minulý týden jsme se na Gadgettech zabývali detaily nejnovějšího Google a Telefon Pixel 6a. WOdeslat mail úplná recenze Ze stroje na začátku týdne jsme si jisti Při nákupu smartphonu za tuto cenu je třeba vzít v úvahu čip Tensor společnosti Google. Stejně jako strategie Applu u moci Jeho iPhone SE Se stejným procesorem jako jeho vlajkové protějšky Google dokazuje, že mít věci blízko domova je nejlepší, když se přizpůsobíte Možnosti fotoaparátu za menší rozpočet a spravovat aktualizace softwaru.

Výdrž baterie Pixelu 6a je také vynikající, částečně napomáhá tomuto algoritmickému ladění. Pro Pixel 6a je to obrovský úspěch, protože obsahuje menší baterii než některé dražší modely. A ano, tento snímač otisků prstů je také rychlý, a přestože nepřekoná Google Pixel 6Je citlivější.

Pixel 6a není dokonalý. Tomu se věnujeme v pořadu a vysvětlujeme, proč 6GB RAM nemusí stačit na životnost, kterou toto konkrétní zařízení slibovalo. nabídka Obnovovací frekvence 60Hz Nemusí se vám to líbit, zvláště pokud přecházíte na starší 120Hz zařízení. Pixel 6a je menší než ostatní smartphony, i když také Pořád je větší než iPhone SE.

Chcete vědět více? Poslouchejte Gadgettes na YouTube nebo zde na Gizmodo.

READ  Aktualizace systému Nintendo Switch 14.1.2 je nyní k dispozici, zde jsou úplné poznámky k opravě

You May Also Like

About the Author: Danielle Brown

"Přátelský průkopník popkultury. Hodně padá. Sociální média geek. Obecný fanatik do kávy. Televizní nadšenec. Potížista."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.