Nový uniklý obrázek ukazuje 41mm sólovou smyčku Apple Watch pro řadu 7

Vypadá to, že Apple zahájil sériovou výrobu Apple Watch Series 7 a nových pásem, protože únik zveřejnil na sociálních médiích, že nové hodinky budou v nových velikostech 41 mm a 45 mm.

Začátkem tohoto týdne anonymní uživatel známý jako UnclePan sdílel na Weibo několik podrobností o nadcházejícím Apple Watch Series 7které podle něj Vychází v rozměrech 41 mm a 45 mm.

Včera v noci pak únik Duan Rui zveřejnil stejné informace s útržkovitým obrázkem Kousek pásky Apple Watch se štítkem „45 mm“.. Nyní je únik známý jako Majin Boo Na svůj twitterový účet zveřejnil, jaké by mohlo být první 41mm pásmo Apple Watch Series 7:

Podle mého zdroje Apple zahájil masovou výrobu nových pásem Apple Watch Series 7. Uvedená velikost je 41 a 45 mm, což by mělo být velikostně shodné s předchozími modely.

Jak je na obrázku výše, tyto pletené Solo Loops jsou pro 41mm Apple Watch Series 7, což je velikost 2. V loňském roce, kdy Apple představil pásy Solo Loop, přišly s několika novými velikostmi od 1 do 10 pro menší a větší verze hodinek.

Tehdy se týmy Solo Loop setkávaly s kontroverzí jako lidé Nemůžete jít do Apple Store vyzkoušetA dokonce i se stránkou podpory Apple o tom, jak zjistit správnou velikost, měli někteří lidé stále problémy s kapelami.

Pokud se tyto obrázky ukáží jako správné, Apple Watch Series 7 bude mít druhou změnu velikosti obrazovky Apple Watch od roku 2018, kdy Apple představil o 30% větší obrazovku u Series 4.

Před několika měsíci YouTuber Jon Prosser řekl, že nové Apple Watch budou mít plochý design a také jejich první přepracování od roku 2018. Pokud ano, mohl by to být důvod, proč se letos velikost obrazovky docela zvětšila.

READ  Leaker potvrzuje, že Apple Watch Series 7 jsou dodávány ve velikosti 45 mm

minulý týden vZpravodaj o zapnutíA Bloomberg Mark Gorman napsal, že Apple Watch Series 7 budou mít „trochu redesign“ s ploššími displeji a aktualizovanou technologií obrazovky spolu s rychlejším procesorem. V červenci také napsal, že se objeví další hodina tenčí zobrazovací rámeček,Což odpovídá aktuální fámě.

Pokud se jedná o nové velikosti, můžeme jen doufat, že Apple zachová starou kompatibilitu, jako tomu bylo u velikostí 38 mm až 40 mm a 42 mm až 44 mm u hodinek Apple Watch Series 4.

Příbuzný: Leaker podporuje název iPhone 13, Foxconn najímá 200 000 dalších pracovníků na podporu výroby

FTC: K získání příjmů používáme partnerské odkazy. více.


Podívejte se na 9to5Mac na YouTube, kde najdete další novinky Apple:

You May Also Like

About the Author: Danielle Brown

"Přátelský průkopník popkultury. Hodně padá. Sociální média geek. Obecný fanatik do kávy. Televizní nadšenec. Potížista."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *