Plíšková ukazuje na kruhovou rez, když Češi opustili třetí kolo Sports News

Karolína Plíšková uvedla, že v sobotu nevstoupila do své komfortní zóny, protože šesté semeno bylo vyřazeno z Australian Open poté, co ve třetím kole porazila 7-5 7-5 z rukou Češky Karolíny Muchové v aréně Roda Lavera.

Pliskovy frustrace se v prvním setu dále prohloubily, protože došlo k porušení kódu v důsledku zneužití rakety a poté získala bodový odpočet za rozbití další rakety v tunelu mezi sadami.

Plíšková na tiskové konferenci uvedla, že ji druhé varování trochu překvapilo, ale mělo to na její hru pozitivní vliv.

„Myslím, že mi to ve druhém setu opravdu pomohlo, protože jsem byla (naštvaná), takže jsem začala hrát dobře,“ řekla.

Po ztrátě prvního setu vedla Plíšková ve druhém setu 5: 0, než se rozběhla kola, což umožnilo Muchové dokončit vítězství a poprvé dosáhnout čtvrtého kola v Melbourne.

„Proběhlo dlouhé utkání 5: 1 6: 0. Myslel jsem, že v tomto okamžiku hraje o něco lépe,“ dodala Plisková. „Samozřejmě jsem hrál velmi dobře 5: 0, ale pak je velmi těžké udržet tuto úroveň.“

„Měl jsem šance … zatímco jsem zveřejňoval příspěvky, mohl jsem dnes udělat spoustu věcí lépe. Nemyslím si, že moje hra je pro jistotu nejlepší. Nechci být také sarkastický a negativní, protože jsem jen ztracený.“

„V žádném z mých zápasů jsem se necítil skvěle. Myslím si, že obecně je příliš mnoho chyb a v rallye je velký strach. Nevím, jestli tam bylo v poslední době příliš mnoho her. Necítím se v bezpečí se vším, co dělám u soudu. “

Světová jedenáctka Matchova poté ve čtvrtfinále narazí na Švýcarku Belindu Bensicovou nebo Belgičanku Elise Mertensovou.

You May Also Like

About the Author: Jed Parkinson

"Introvert. Analytik. Zapálený řešitel problémů. Totální tvůrce. Baconaholik. Průzkumník. Obecný internetový fanatik. Televizní odborník."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *