Tvůrce historie Glenn Maxwell láme rekordy BBL se 154 z 64 míčů | Big Bash League

Totální útok Glenna Maxwella na Hobart pro sebe a Melbourne Stars mu vynesl nejvyšší skóre v historii BBL, což dalo Hurricanes test vystřízlivění, když v předvečer finále zatloukli 106 jízd.

Maxwell rozdrtil 154 z 64 míčků neporažených v MCG, čímž překonal 22 limitů a čtyři šestky v nejbrutálnější pálkařské show v historii soutěže. Pomohla Superstars dosáhnout rekordního součtu 273-2, což je o 41 více než další nejlepší v historii BBL a třetí nejvyšší v jakékoli franšízové ​​nebo mezinárodní hře T20 v historii.

Nejvyšší byla pouze agregovaná čísla dosažená Afghánistánem a Českou republikou, a to proti spoluhráčům Irsku a Turecku. Maxwellovo skóre bylo také deváté v historii T20 poté, co se Hurricanes rozhodly odpočívat Scott Boland a Riley Meredith.

Hvězdná směs dominovala tornádům po celé brance, přičemž noční záběr s nechvalně známým švihnutím přes šestičlennou mušku. Jeho roh byl druhý nejrychlejší v historii BBL, přišel se 41 míči a pouze dvěma z 39 míčů Craiga Simmonse v roce 2014.

Pravá ruka pomohla získat 21 od D’Arcyho Shorta, zatímco Sandeep Lamichhane znovu trefil pět limitů za 22. Nebyl však sám s Marcusem Stoinesem, který také skončil 75 z 31 míčů bez porážky.

Ve stejnou noc, kdy ztratil svůj rekord pro nejvyšší skóre v historii BBL, Stoines také ukázal, že hurikány nemají slitování. Vystřelil šest míčků přes lano a také vzal 26 míčů od Tima Davida, protože žádný hurikán nestřílel na EPA menší než 10.

V reakci na to Hobart nikdy neprojevil zájem o honičku, protože zápas dokončili za stavu 167-6 a Ben McDermott dosáhl nejvyššího skóre s 55 z 33.

Maxwellovo „co kdyby?“ Pro fanoušky Stars, kteří dokončili sezónu 7-7 a dvakrát prohráli s většinou jejich týmu mimo s Covid-19.

„Možná, že zklamání z minulého týdne vyvrcholilo hraním zcela zdarma,“ řekl Maxwell. „Byl to opravdu těžký rok. Měl jsem hodně zranění, Covide, a téměř každý výsledek byl proti nám.“

„Mnoho věcí musí dopadnout dobře, aby se to stalo. Celou cestu jsem měl velkou podporu.“

Mezitím prohra Hurricanes znamenala, že stále skončili pátí a střetli se s Adelaide v pátečním knockoutu, ale najednou to mělo vážný dopad na jejich dynamiku.

První tři finále se budou konat v Melbourne, přičemž uchazeč a rozpis budou doma. Perth bude využívat Marvel Stadium jako své sídlo, zatímco mimo západní Austrálii bude uzavřen.

READ  Dubnové promo ceny Air France-KLM pro cestování do 30. září 2022

You May Also Like

About the Author: Waldo Kemp

"Hudební učenec. Spisovatel. Zlý slanina evangelista. Hrdý twitter narkoman. Myslitel. Milovník internetu. Jemně okouzlující hráč."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.