Nové podrobnosti o DMZ Warzone 2 a Modern Warfare 2

Nové podrobnosti o DMZ Warzone 2 a Modern Warfare 2

Nové video vydané tvůrcem Call of Duty Kino Zjevně jsem identifikoval nové podrobnosti pro Call of Duty Warzone 2, které jsem si mohl nezávisle ověřit prostřednictvím svých vlastních zdrojů.

Zdroje naznačují, že většina informací ve videu je skutečně přesná, s některými nesrovnalostmi tu a tam.

Nebudeme se zabývat většinou toho, co bylo řečeno ve videu NerosCinema, takže vám doporučujeme zhlédnout jeho video. Místo toho probereme tři hlavní detaily; Pevnosti, mapa Warzone 2, návratové mapy DMZ a Call of Duty.

Mapy zpět

Jak jsem zmínil ve své první recenzi loni v listopadu na Modern Warfare 2 (přes VGC), staré mapy se vrátí nejen k základnímu titulu, ale k samotné mapě Warzone 2. V rámci mapy Warzone 2 byly mapy přidány a rozšířeny, podle mé původní zprávy.

Názvy konečných bodů zájmu pro samotnou mapu nebyly specifikovány, ale stále dokážu identifikovat některé z těchto map a jejich umístění ve Warzone 2.

vysoký nárůst

vysoký nárůst

Highrise se nachází v pravé horní části mapy pod názvem POI „Modern City“. Modern City má podle očekávání velké město se spoustou mrakodrapů a vysokých budov, což má potěšit hráče, kterým Verdansk z původní Warzone chyběl.

lom

Lom se nachází v levé horní části mapy pod názvem POI „Lom“.

lom
lom

hala

Příletová hala se nachází v pravé dolní části mapy pod názvem POI „Letiště“. Toto je jedno ze tří míst na mapě s velkou pevností.

afghánský

Afghánská výzva k povinnosti
afghánský

Afgan se nachází uprostřed mapy, ale mírně vlevo pod názvem POI „Caves“.

Existuje také několik dalších bodů zájmu, které by mohly zahrnovat i více map Modern Warfare 2, včetně „Mountain Town“ umístěné vedle observatoře uprostřed mapy, které by mohlo zahrnovat Fevalu.

Existuje také mnoho dalších stránek, které zjevně odkazují na několik dalších map, ale zdroje nebyly schopny potvrdit informace před zveřejněním tohoto článku.

READ  Rychle, ale pozdě: Elon Musk potvrzuje, že dodávky Tesla Model S Plaid začínají v červnu

pevnosti

Strongholdy jsou něco, nad čím jsem nějakou dobu seděl a s nejnovějším videem Neroscinema, které uvádí Stronghold do divočiny, jsem to chtěl vysvětlit trochu víc.

Pevnosti jsou umístěny po celé mapě a dají hráčům něco navíc, místo aby si jen kupovali své vybavení na nákupní stanici. Je jich asi 25-30 rozesetých po celé mapě (takže je to asi obvyklý počet nákupních stanic, na který jsme zvyklí).

Existuje také několik různých úrovní pevností, se třemi velkými pevnostmi a asi 20-25 menšími pevnostmi rozmístěnými po mapě. Pevnosti jsou obvykle střeženy umělou inteligencí a obsahují cíle, které musíte splnit, abyste získali přístup ke svému vybavení.

Předpokládá se, že čím silnější pevnost, tím větší odměna. Ne všechny body zájmu mají také pevnosti, jako je oblast, o které se předpokládá, že se s ní intenzivně obchoduje jako v moderním městě, které žádné pevnosti nemá.

ikona bašta
Příklad „malé“ ikony Pevnosti (není ze hry).

Přestože je Warzone 2 stále ve vývoji, Strongholds mi byl popsán jako nový dynamický prvek, který má hráče přimět, aby pečlivě přemýšleli o svých rozhodnutích, protože jakmile je Stronghold vytvořen, žádný jiný hráč k němu nemá přístup.

Pokud ve vaší oblasti nejsou žádné dostupné pevnosti, budete se muset buď přesunout na další dostupné místo, nebo počkat, až přijede vlak, který jezdí po celé mapě.

Ani Warzone není AI cizí, protože AI byla poprvé integrována do Caldery před několika měsíci, což pravděpodobně odhadlo, jak komunita na tuto funkci zareaguje.

Válečná zóna 2 a demilitarizovaná zóna

Od mé první zprávy jsem byl informován, že Warzone 2 a DMZ budou mít stejnou mapu, což je podle mě stále pravda. V prosinci 2021 mi zdroj poslal první snímky obrazovky a obrázky nové mapy DMZ, která obsahuje malé ikony pro cíle.

READ  Vylepšete své nároky ChatGPT pomocí Auto-GPT | Kabelové

Video a fotografie se mi podařilo ověřit u jiných zdrojů, které tvrdily, že záběry pocházejí z DMZ. Nyní téměř o šest měsíců později mi nově získaný zdroj poslal mapu Warzone 2, která odpovídá mapě DMZ.

Alespoň pro mě to potvrzuje, že Warzone 2 a DMZ budou sdílet stejnou mapu s jinou herní smyčkou pro každý režim. já také zmíněný v minulosti Že DMZ se vyvíjí několik let a že samotná mapa byla navržena s ohledem na DMZ i Warzone 2.

Pokud jste nevěděli, co bude DMZ, Modern Warfare 2 bude třetí Call of Duty založené na extrakčním stylu hry. Hráči budou bojovat proti ostatním hráčům a umělé inteligenci, když se pokoušejí plnit cíle, kořist a těžbu.

Modern Warfare 2 by mělo vyjít koncem tohoto roku, datum odhalení traileru je stanoveno na 8. června.

You May Also Like

About the Author: Danielle Brown

"Přátelský průkopník popkultury. Hodně padá. Sociální média geek. Obecný fanatik do kávy. Televizní nadšenec. Potížista."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *