Den uzávěrky přestupů Arsenalu živě: Dohoda s Umtiti se zhroutila, Dembele odmítl výměnu Aubameyanga a nabídku Taremiho

Den uzávěrky přestupů Arsenalu živě: Dohoda s Umtiti se zhroutila, Dembele odmítl výměnu Aubameyanga a nabídku Taremiho

Naposledy to byl Pierre-Emerick Aubameyang

Od našeho Jona Crosse…

Pierre-Emerick Aubameyang odcestoval do Barcelony v naději, že bude pokračovat v procesu zapůjčení – ale dohoda je vážně ohrožena.

Arsenal a Barcelona se ještě musí finančně dohodnout a Aubameyang může stále zůstat v Emirátech.

Aubameyang, 32, se rozhodl odcestovat do Španělska, protože ho Barcelona neočekávala, protože jednání pokračují, a nyní bude závod s časem, aby je dokončil.

Zásadní bod se týká Aubameyangových mezd ve výši 350 000 liber týdně a Arsenal očekává, že Barcelona pokryje většinu jeho výdělků, aby realizovala půjčku.

V průběhu jednání ale nebylo dosaženo žádné dohody. Barcelona stále doufá, že dohodu zpečetí – ale teď je to v rovnováze.

Aubameyang přišel o své jmění s šéfem Arsenalu Mikelem Artetou, a přestože se Arsenal nechal bez ofenzivních možností, je ochoten tento krok potrestat a do této chvíle doufal, že se tak stane.

Dohoda nemá absolutně nic společného s Ousmanem Dembelem a Arsenal se o něj nezajímá a jeho finance nebrání Aubameyangovi v přesunu na Nou Camp.

Dembele, 24, byl svědkem přesunu do PSG zmařeného přísnými pravidly finančního fair play.

PSG je jedním z několika velkých žadatelů a chce ho podepsat v létě, nyní to zjistil, ale žádná dohoda není a Dembele je připraven zůstat na Nou Campu.

READ  Vláda souhlasí s odškodněním 1000 Kč denně pro firmy zasažené epidemickými opatřeními - Brněnský deník

You May Also Like

About the Author: Waldo Kemp

"Hudební učenec. Spisovatel. Zlý slanina evangelista. Hrdý twitter narkoman. Myslitel. Milovník internetu. Jemně okouzlující hráč."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *