Coco Gauff zaboduje překvapením od Pauly Padusa v Dauhá

Coco Gauff ze Spojených států vrací střelu Paule Padusaové v prvním setu na kurtu jedna během BNP Paribas Open v Indian Wells v Kalifornii 11. října 2021.

Coco Gauff vypálil 26 vítězů, když ve středu přehrál třetí nasazenou Španělku Paulu Padusaovou 6-2 6-3 a dostal se do čtvrtfinále Qatar Total Energy Open v katarském Dauhá.

Gauff, nasazený 14, porazil Padusu (12 vítězů) v zápase třetího kola. Příště se setká s řeckou šestkou Marií Skari, která vyhrála 6-4 7-5 nad devátou Jessicou Pegulaovou.

Překvapivé vítězství 6-3 6-2 nad druhou nasazenou Češkou Barborou Krijkovou zaznamenala také 15. nasazená Jelena Ostapenková z Lotyšska. Ostapenková, která měla 25 vítězek, se střetne se španělskou pátou nasazenou Garbine Muguruzaovou, která vyhrála 6-0, 6-2 nad Madison Pringle.

V dalších zápasech nejlepší nasazená Arina Sabalenka z Běloruska porazila Švýcara Gil Techmanna 6-2, 6-1. Čtvrtá nasazená Anett Kontaveitová z Estonska porazila 16. nasazenou Elise Mertensovou z Belgie 6-3, 0-6, 6-2. Polsko, nasazené jako 7. Iga Swiatek, porazilo Ruskou Dariu Kasatkinovou 6-3, 6-0, zatímco osmý Anas Jabeur porazil Češku Terezu Martínkovou 6-1, 3-6, 6-3.

-Med Level Media

READ  Sport v televizi na čtvrtek 24. srpna | achát

You May Also Like

About the Author: Barclay Todd

"Totální hudební narkoman. Student. Zombie fanatik. Pivní evangelista. Vášnivý televizní fanoušek. Certifikovaný spisovatel."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *