NHL oslaví Den hokeje v Čečensku 9. března

NHL oslaví Den hokeje v Čečensku 9. března

TÁBOR / New York — Národní hokejová liga (NHL) dnes oznámila, že v sobotu 9. března uspořádá druhý ročník Dne hokeje v České republice. Den hokeje v Česku, navržený tak, aby spojil komunity kolem hokeje a jeho mnoha forem, nabízí celostátní televizní vysílání a bezplatné osobní aktivace pro lidi všech věkových kategorií a pro ty, kteří tento sport začínají. Den končí sobotou NHL, která nabídne Fastennelovi reportáž ze zápasu Caroliny Hurricanes proti New Jersey Devils.

14hodinový maraton hokejové zábavy, zdarma a otevřený pro veřejnost, začne 9. března v 9 hodin místního času na Hale Mír v Toboři. Český rozhlasový moderátor Michael Kavalczyk bude prvním moderátorem Dne hokeje v Čečensku. . Akce Hala Mir zahrnují aktivity NHL, Nova Sport, Českého svazu ledního hokeje (CIHA) a komunitních organizací:

• NHL Global Fan Tour s interaktivními aktivitami s hokejovou tématikou

• NHL a CIHA Alumni Sports, bývalý hráč NHL a rodák z Tábora Radek Dvořák je kapitán týmu.

• Školení hokejových dovedností CIHA pro mládežnické hráče

• Online Coaching Clinic NHL, CIHA & NHL Coaching Association nabízí prezentace hostujících trenérů NHL pro mládežnické trenéry z celé České republiky.

• Mládežnický turnaj v ledním hokeji a e-gaming stanice

• DJská zábava, trivia, představení a aktivity místní komunity a školních skupin

• Nova Sports NHL Sobotní veřejné sledování zápasu Carolina Hurricanes-New Jersey Devils v podání Fastenal

Fanoušci z celé České republiky mohou pravidelně informovat o události živě na Hala Mir po celý den na mezinárodním vysílacím partnerovi NHL Nova Sport a streamovací platformě VOYO.

Pro více informací a aktuální informace o Dni hokeje v Česku mohou fanoušci sledovat @NHLEurope Na Instagramu a @NHLcz na X (dříve Twitter), nebo navštivte NHL.com zde. Fanoušci se mohou zapojit do konverzace na sociálních sítích s oficiálním hashtagem #HockeyDay.

READ  Evan Bardos byl znovu zvolen do čela České pirátské strany

V listopadu město Espoo oznámilo, že Den hokeje se bude ve Finsku slavit 1. až 2. března. Tento den zahrnuje celostátní televizní vysílání, osobní aktivace v kulturním centru Espoo a sobotu NHL s přenosem Fastenal ze zápasu Winnipeg Jets-Carolina Hurricanes. Pro více informací o Dni hokeje ve Finsku mohou fanoušci navštívit NHL.com zde.

You May Also Like

About the Author: Alanna Cobbett

"Hrdý výtržník. Oceněný odborník na kávu. Hodně padá. Typický webový fanatik. Twitter geek."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *