Veronika Rajek Čistá hodnota: Kolik peněz vydělává modelka a sportovní fanynka?

Veronika Rajek Čistá hodnota: Kolik peněz vydělává modelka a sportovní fanynka?

Veronika Rajicová, modelka a vicemistryně Miss Summer Slovakia v roce 2015, si díky své úspěšné kariéře získala velké množství fanoušků a čisté jmění. S více než 3,4 miliony sledujících na Instagramu Rajicova popularita stále roste.

Veronika se narodila a vyrostla v Priovu na Slovensku a svou modelingovou kariéru začala v roce 2013. Nejvíce je však známá svou přirozenou krásou na Instagramu, která sklidila chválu i kritiku. Navzdory odporu těch, kteří si myslí, že by měla dělat body art nebo plastickou chirurgii, Rajic si dokázala udržet působivé sledování na platformě.

Prozkoumání Veronica Rajic: Modelka, influencerka a milenka Travise KelcehoRoberto Ortega

Rajik také oceňuje vzdělání a zdůrazňuje význam znalostí v kráse. Přihlásila se ke studiu na Vzdelavania Institute a hrdě sdílela svou promoci na Instagramu se slovy: „Fyzická krása není všechno. Proto je důležité mít znalosti o kráse a studovat také akademicky.“ Věří v kombinaci své pracovní zátěže se školními úkoly a zdůrazňuje důležitost akademického a osobního růstu.

Rajicův vzestup ke slávě začal, když se stala vicemistrem Miss Summer Slovakia v roce 2015. Od té doby spolupracovala se slavnými návrháři a značkami jako např. Dior, Calvin Klein a Gucci. Její ohromující rysy se objevily i na stránkách prestižních módních časopisů jako Vogue nebo Elle.

Rajek přilákal mnoho sponzorů

Kromě své modelingové kariéry Rajic přilákala sponzorství od velkých značek, jako jsou Dolce Gabbana, Vera Wang a Blumarine. Nedávno se připojila k platformě OnlyFans, aby se svými fanoušky sdílela exkluzivní obsah.

Kromě úspěchu v Miss Slovensko se Rajek zúčastnila mezinárodních soutěží jako Miss Universe Slovakia, Miss Czech Republic a Miss Earth 2017. Brzký start v soutěži krásy jí pomohl prosadit se ve slovenském módním průmyslu, než vyhrál tyto tituly. .

Díky své tvrdé práci a odhodlání Rajic nashromáždila odhadované čisté jmění 900 000 až 1 milion dolarů. Její příjmy pocházejí především z modelingových smluv, schvalovacích dohod a sponzorovaných příspěvků na platformách sociálních médií, jako je Instagram.

READ  Zpráva o Evropské lize a Evropské lize: Chris Smalling a Tammy Abraham skórovaly ve hře Roma | fotbalové novinky

Rajikova cesta z druhého místa v soutěži až po vyhledávanou supermodelku ztělesňuje odměnu za vytrvalost a odhodlání. Její čisté jmění je důkazem jejího cílevědomého myšlení a vášně žít svůj nejlepší život.

You May Also Like

About the Author: Barclay Todd

"Totální hudební narkoman. Student. Zombie fanatik. Pivní evangelista. Vášnivý televizní fanoušek. Certifikovaný spisovatel."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *