Napětí na mistrovství světa juniorů a pět vyhlídek na sledování národních zpráv

Je předvánoční týden, což – buďme upřímní – znamená, že se téměř nikomu nechce pracovat a máme za sebou nejneproduktivnější týden kalendářního roku. Ale jako hokejový fanoušek to také znamená, že jsme velmi blízko jedné z nejlepších každoročních sportovních akcí – mistrovství světa juniorů.

Už jsem to říkal a řeknu to znovu: WJC je po play off Stanley Cupu nejzábavnější událostí v hokejovém kalendáři. A pokud ještě nejste na palubě, vřele doporučuji dát si to na radar.

Pro ty, kteří nejsou obeznámeni, je WJC každoročním turnajem do 20 let, který je vysoce konkurenční mezinárodní výzvou pro 10 nejlepších světových hokejových zemí a také ukázkou hodnot pro některé z nejslibnějších a nejslibnějších vyhlídek. . Je to v podstatě školní hokejová fotbalová sezóna.

Této události se každý rok účastní řada zájemců z NHL, a to jak v podobě již draftovaných hráčů, tak hráčů, kteří budou draftováni letos v létě. Chcete vidět, co přinese budoucnost? Je to skvělé místo, kde můžete začít.

Kromě prvku zkoumání však hra samotná obvykle přináší zábavní hodnotu nejvyšší úrovně. Producent na ledě možná není tak strukturovaný nebo těsný jako NHL, ale stále existuje elitní talent, na kterém se můžete pokochat. A upřímně řečeno, nedokonalost amatérské hry může často otevřít hru a vést k většímu skóre a rychlejší akci, než může nabídnout profesionální hra. Tohle je nepořádek a my ten nepořádek milujeme. Znovu si představte univerzitní fotbal.

Zde je malé pozadí letošního WJC, který začíná den po Vánocích: Původně se mělo konat v Rusku, ale… \gesta pro všechno …takže se bude odehrávat místo toho ve východní Kanadě. (Upřímně řečeno, obvykle preferuji, když se koná v zámoří, protože pak získáme jedinečné časy zahájení, které se nepřekrývají s jinými hlavními severoamerickými sportovními událostmi, ale je to tak.)

READ  Dva pozitivní případy COVID-19 byly nalezeny ve stejném curlingovém týmu před ženskými světy

Předběžná fáze s každým se skládá ze dvou skupin. Do první skupiny patří Kanada (úřadující mistr), Švédsko, Česká republika, Německo a Rakousko, do druhé pak Spojené státy, Finsko, Švýcarsko, Slovensko a Lotyšsko. Bohužel to znamená, že letos už nejsme vyrovnaní mezi USA a Kanadou.

Každopádně to bude skvělý čas a ty bys měl přijít na projížďku.

You May Also Like

About the Author: Barclay Todd

"Totální hudební narkoman. Student. Zombie fanatik. Pivní evangelista. Vášnivý televizní fanoušek. Certifikovaný spisovatel."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.