Těhotná Strikova pozastavila raketu na 35

Česká expertka na čtyřhru Barbora Striková, která v březnu oznámila své první těhotenství, v úterý uvedla, že odejde z tenisu a doufá, že si po svém narození zahrá poslední zápas.

Strycová (35) se umístila na druhém místě ve čtyřhře a 52. ve dvouhře a v roce 2019 vyhrála s Hsieh Su Wei titul ve čtyřhře ve Wimbledonu a v témže roce tam dosáhla semifinále dvouhry, což je její nejlepší grandslamový výsledek.

„Chci hrát další zápas s fanoušky,“ řekl novináři v Praze bývalý hráč světové čtyřhry.

„Rozloučím se se svou kariérou a nečekám, že se na turné vrátím, ale ráda bych se rozloučila s fanoušky,“ řekla Strycová, která se dívala na rozloučenou cestu do All England Clubu. 2022.

„Wimbledon bude sen, ale pokud to nebude fungovat, udělám něco tady v České republice,“ řekla.

Strycová, která naposledy hrála na Australian Open v lednu, získala dva tituly ve dvouhře a dosáhla vysoké pozice s kariérou 16, stejně jako 31 titulů WTA ve čtyřhře.

Získala také bronzovou medaili ve čtyřhře žen s Lucy Savarovou na olympijských hrách 2016 v Riu.

„Vždy jsem udělala, co bylo v mých silách. Nikdy jsem se nevzdala a to je nejdůležitější věc,“ řekla Striková a ohlédla se za svou kariérou.

frj / bsp

READ  Titikul vyhrála Czech Women's Open

You May Also Like

About the Author: Barclay Todd

"Totální hudební narkoman. Student. Zombie fanatik. Pivní evangelista. Vášnivý televizní fanoušek. Certifikovaný spisovatel."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.