Na M1 iPad Air 2022 teď můžete ušetřit trochu těsta

Na M1 iPad Air 2022 teď můžete ušetřit trochu těsta
Jablko iPad Air 2022 který má stejný čip jako loňský iPad Pro, MacBook Air a MacBook Pro, je aktuálně v prodeji na Best Buy s téměř 20procentní slevou.
The iPad Air Sloty pod iPad Pro a je logickou volbou pro každého, kdo potřebuje tablet podobný notebooku bez zvonků a píšťalek dražšího iPadu Pro.
Pohání jej M1 a je nejlevnějším vstupním bodem do čipsetu řady M. Procesor je neuvěřitelně rychlý a hravě zvládne i ty nejnáročnější úkoly.
The iPad Air 2022 Má moderní design s hliníkovou zadní stranou, jednotnými hranami a plochými stranami. Nabízí 10,9palcový displej, celodenní výdrž baterie a duální reproduktorový systém.

Místo systému Face ID je iPad Air vybaven velmi spolehlivým snímačem otisků prstů. Tablet má 12MP zadní fotoaparát a 12MP ultra širokoúhlý přední fotoaparát s funkcí Center Stage.

Zařízení je kompatibilní i se starším příslušenstvím Apple a bude podporováno ještě mnoho let, což se o většině tabletů s Androidem říci nedá.

Podporuje také Universal Control, který vám umožní používat jednu myš a klávesnici mezi Macem a iPadem, a také Sidecar, který vám umožní používat tablet jako sekundární displej pro váš Mac.

iPad Air je v podstatě levnější verze iPadu Pro (jakéhosi druhu) a rozhodně stojí za zvážení, pokud nechcete extravagantní funkce, jako je displej ProMotion, který je k ničemu při zobrazování statického textu nebo sledování videa, Face ID a LIDAR. senzor.

64GB WiFi model, který normálně stojí 599,99 USD, je nyní o 100 USD levnější a může být váš za 499,99 USD. Jedná se o velmi příjemnou slevu na zařízení, které skutečně nabízí dokonalou rovnováhu mezi cenou, funkcemi, přenosností a výkonem.

You May Also Like

About the Author: Danielle Brown

"Přátelský průkopník popkultury. Hodně padá. Sociální média geek. Obecný fanatik do kávy. Televizní nadšenec. Potížista."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *