Na M1 iPad Air 2022 teď můžete ušetřit trochu těsta

Jablko iPad Air 2022 který má stejný čip jako loňský iPad Pro, MacBook Air a MacBook Pro, je aktuálně v prodeji na Best Buy s téměř 20procentní slevou.
The iPad Air Sloty pod iPad Pro a je logickou volbou pro každého, kdo potřebuje tablet podobný notebooku bez zvonků a píšťalek dražšího iPadu Pro.
Pohání jej M1 a je nejlevnějším vstupním bodem do čipsetu řady M. Procesor je neuvěřitelně rychlý a hravě zvládne i ty nejnáročnější úkoly.
The iPad Air 2022 Má moderní design s hliníkovou zadní stranou, jednotnými hranami a plochými stranami. Nabízí 10,9palcový displej, celodenní výdrž baterie a duální reproduktorový systém.

Místo systému Face ID je iPad Air vybaven velmi spolehlivým snímačem otisků prstů. Tablet má 12MP zadní fotoaparát a 12MP ultra širokoúhlý přední fotoaparát s funkcí Center Stage.

Zařízení je kompatibilní i se starším příslušenstvím Apple a bude podporováno ještě mnoho let, což se o většině tabletů s Androidem říci nedá.

Podporuje také Universal Control, který vám umožní používat jednu myš a klávesnici mezi Macem a iPadem, a také Sidecar, který vám umožní používat tablet jako sekundární displej pro váš Mac.

iPad Air je v podstatě levnější verze iPadu Pro (jakéhosi druhu) a rozhodně stojí za zvážení, pokud nechcete extravagantní funkce, jako je displej ProMotion, který je k ničemu při zobrazování statického textu nebo sledování videa, Face ID a LIDAR. senzor.

64GB WiFi model, který normálně stojí 599,99 USD, je nyní o 100 USD levnější a může být váš za 499,99 USD. Jedná se o velmi příjemnou slevu na zařízení, které skutečně nabízí dokonalou rovnováhu mezi cenou, funkcemi, přenosností a výkonem.

You May Also Like

About the Author: Danielle Brown

"Přátelský průkopník popkultury. Hodně padá. Sociální média geek. Obecný fanatik do kávy. Televizní nadšenec. Potížista."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.