Capcom říká, že do hry Monster Hunter Rise není možné přidat cross-save a cross-play

Monster Hunter Rise: Sunbreak – léto 2022 (obrázek: Capcom)

Začátkem tohoto měsíce, Capcom provedl průzkum pokládání řady otázek o šíleně úspěšném vydání Nintendo Switch, Monster Hunter Rise – který se také dostane na PC v lednu příštího roku.

Jedna z nejvíce propagovaných otázek se týkala cross-playability, cross-save a cross-progression mezi Nintendo Switch a PC verzemi hry. V té době to byl vzrušující nápad, Capcom nyní sdílí aktualizaci s komunitou prostřednictvím sociálních médií.

Zdá se, že japonský vydavatel a vývojář videoher se na to „podíval“ během celého procesu vývoje hry a zjistil, že tuto funkci nedokáže implementovat. Zde je celá zpráva:

„Vyslechli jsme vaše požadavky na Cross-Save/Cross-Play pro #MHRise & #Sunbreak, ale bohužel, když jsme se na to během vývojového procesu podívali, zjistili jsme, že tentokrát to nedokážeme implementovat. Jako vždy jsme vážíme si vaší zpětné vazby a podpory. nepřetržitě “.

Jinými slovy, pokud plánujete získat PC verzi počátkem příštího roku, restartujete hledání od začátku. Co si o tom myslíš? Zanechte komentář níže.

READ  Radujte se! Street Fighter 6 má Net Rollback a ikonu Cross-Play

You May Also Like

About the Author: Danielle Brown

"Přátelský průkopník popkultury. Hodně padá. Sociální média geek. Obecný fanatik do kávy. Televizní nadšenec. Potížista."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *