Souls of Chronos vychází 14. února pro PS5, Switch a PC

Souls of Chronos vychází 14. února pro PS5, Switch a PC

vydavatel Hry s astrolábem a čínský vývojář Studio FUTU Propustíte RPG Duchové Chronos na Playstation 5A PřepínačA PC přes parní 14. února oznámily společnosti. Bude podporovat angličtinu, japonštinu, zjednodušenou čínštinu a tradiční čínštinu.

Toto je přehled hry prostřednictvím her s astrolábem:

hra

Duchové Chronos Přijímá klasickou izometrii JRPG zkušenosti s mícháním akční hraHrajte za jeho bojový systém. Hráči zažijí hru za duo „Sida“, mladého chlapce, který touží po vnějším světě, a „Tori“, tajemného, ​​časem ohýbajícího „Chronuse“. Dobrodružstvís v pobřežním městě Estella a mimo něj.

Hra je rozdělena do pěti kapitol. V této složité spleti událostí povedou volby hráčů v průběhu hry nakonec ke čtyřem různým koncům a určí osud Astelly.

Pozadí: Nový post-apokalyptický svět

Patnáct let po katastrofické události známé jako „Apokalypsa“ se svět stále nachází v éře velkých otřesů. Ani Astella, přístavní město daleko od centra říše Valois, není výjimkou.

Místní gangy, obyvatelé slumů, vnější mocnosti, tajné společnosti – všechny tyto frakce se spolu střetávají kvůli svým vlastním plánům a zájmům. Pod tímto napětím se Estellin křehký mír chystá sestoupit do totálních konfliktů.

Ve světě, kde má čas tolik moci, se objevuje nový druh s jedinečným darem. Chronus má schopnost ovládat čas sám prostřednictvím své vlastní síly, Chrono, a je spojen se svými lidskými partnery, „Propojenými“, prostřednictvím Chronovy mystické smlouvy.

Zde v Estelle se mladý chlapec jménem Sid Longs vydává na útěk z tohoto malého přístavního města a prozkoumává svět za ním, ale jeho plány jsou náhle zastaveny, když se ocitne v nebezpečném a záhadném případu. S pomocí svého chronského parťáka Torii se Sid vydává na vzrušující cestu, která otestuje hranice jejich pouta a hrozí, že zvrhne samotný řád světa.

Postavy: Přátelé Estelly

Různé postavy, které přinášejí své vlastní vize a přesvědčení, stejně jako své vlastní jedinečné osobnosti a okolnosti, se připojí k Sidovi a Torii v odhalování dlouho držených tajemství Astelly.

Jako mistr máte moc vytvářet aliance a formovat svou postavu prostřednictvím svých akcí a dialogů. Vybírejte moudře, protože vaše rozhodnutí určují osud různých frakcí v Astelle. Sdílejte s těmi, kterým důvěřujete, a spolupracujte na překonání hrozící bouře ohrožující Zemi.

Bitva: Vytvořte si svůj vlastní styl: přizpůsobitelné zbraně a časovou deformaci chrono síly

Jako Sidův parťák se do boje zapojí i Torii a bude bojovat na jeho straně. Jak postupují, hráči si mohou vybrat různé dovednosti, aby zvládli různé bojové styly. Také, jak příběh postupuje, pár bude moci odemknout nové mechaniky.

Jako mocný Chronus může Torii uvolnit svou Chrono sílu k manipulaci s časem během boje, kdykoli je v nevýhodě, aby otočila vývoj. Na druhou stranu si Sid může vybrat dvě zbraně, které vybaví současně, z celkem šesti různých typů zbraní, z nichž každá má svou vlastní cestu upgradu – najděte si styl boje, který vám vyhovuje, a bojujte s těmi nejobávanějšími nepřáteli!

Podívejte se na oznámení o spuštění níže. Prohlédněte si novou sadu snímků obrazovky v galerii.

READ  Náhodné: Hej, Transformer tento týden také získá letecký simulátor

spustit trailer

Einglish

japonský

You May Also Like

About the Author: Danielle Brown

"Přátelský průkopník popkultury. Hodně padá. Sociální média geek. Obecný fanatik do kávy. Televizní nadšenec. Potížista."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *