Data Pokemon Legends: Arceus For Switch byla nyní určena

Foto: The Pokémon Company

Včera jsme slyšeli, jak kopírovat Pokemon Legends: Arceus oni byli Už ve volné příroděA teď se zdá, že se brány otevřely opravdu dobře.

Nejen, že jsou screenshoty na všech webech jako Twitter, Reddit a ResetEra, ale vypadá to, že hra byla nyní také vylepšena.

Po internetu se točí spousta obrázků a videí – odhalující modely Pokémonů, seznam Pokédex, celý příběh hry, soundtrack a další, a je velmi snadné je najít. Fanoušci Pokémonů se opět obracejí na sociální sítě, aby se navzájem varovali před potenciálními spoilery. Zde jsou nějaké příklady:

hahahaha – „Jen jsem chtěl dát každému, kdo to uvidí, kdo plánuje hrát Pokémon Legends Arceus, vědět, že hra byla zmapována a uniká spousta informací, včetně všech nových skinů! Pokud se chcete vyhnout spoilerům až do hry vylez, buď opatrný!“

Dataminers také odhalili další podrobnosti o tom, co se děje v zákulisí nové hry, a další informace, jako je velikost souboru. Zde je několik informací, s laskavým svolením datamineru OatmealDome:

Pokud jste nadšeni z nové hry Pokémon a nechcete žádné spoilery, možná se budete chtít držet dál od sociálních sítí. A pokud se dozvíme o dalším vývoji, dáme vám vědět.

READ  Elden Ring Modding Magic znamená, že bossové nyní mohou mezi sebou bojovat

You May Also Like

About the Author: Danielle Brown

"Přátelský průkopník popkultury. Hodně padá. Sociální média geek. Obecný fanatik do kávy. Televizní nadšenec. Potížista."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *